olmezan

List od czytelnika - ścieżka rowerowa przez most

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

sciezka rowerowa most

 

Poniżej mail od naszego czytelnika, a Wy co o tym myślicie? Zapraszam do dyskusji
kontakt do nas : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ciekawi mnie sprawa ścieżki rowerowej w Jazowsku przez most na Dunajcu. Kto na to pozwolił skoro most jest taki wąski ze tylko samochód się mieści a tu jeszcze dołożą nam rowerzystów. Może nagłośnienie sprawy pomoże zmienić trasę lub uda załatwić się remont mostu. Jeszcze do tego dochodzi trasa rowerowa przechodzącą wąską drogą przez Majerz na Brzynie.[...]

Przypominamy, że "most" łączący Jazowsko z Obidzą tak naprawdę nie posiada do dzisiaj "statusu" mostu.

fot.własne;

Komentarze   

+8 #5 komentator 2019-01-02 12:15
do gios: najpierw sprawdź kiedy i w jwkich warunkach ten most był budowany i ilu wójtów było między jego powstaniem a wyborem obecnego wójta na druga kadencję. jest to przeprawa tymczasowa wybudowana przez wojsko podczas wielkiej powodzi z 1997 jak zabrało istniejący wówczas most drewniany. i wtedy panujący Młynarczyk powinien był wystąpić do odpowiednich urzędów o zalegalizowanie tej budowli jako 'most', a teraz to Dziedzina niewiele do tego ma bo ta droga przeszła jako powiatowa. to czepiajcie się Potońca i Zaremby, napewno zalegalizują :D :lol:
Cytować
-2 #4 gios 2018-12-31 12:57
Qwerty ...a kto niby ma wziąć się za most? Takiego wybraliście wójta i radnych to tak macie.Radni zamiast zajmować się sprawami wsi i mostu to niektórzy zajmują się tym jak drugiemu zaszkodzić.Jak można było do tego dopuścić żeby wybudowali taki most jednokierunkowe przy wjeździe z zakrętem.Poza tym mieszkańcy nie szanują niczego ...kilka dni temu założone zostały słupki na mostkach na ścieżce w Jazowsku w tej chwili już są powyrywane ,,rowerzyści ,, chcąc dojechać do ścieżki jeżdżą po cudzych posesjach po trawnikach ,polach zaoranych ,to całkowity brak kultury .Zastanawiam się jak ta ścieżka będzie wyglądała na wiosnę jak teraz jest demolowana
Cytować
+6 #3 Xxx 2018-12-31 06:58
A droga Pański Majerz gdzie ta sciezka rowerzyści są nie którzy tacy że nawet nie przesuną się na bok bo to w końcu ścieżka rowerowa i samochodem trzeba jechać za nimi! Jadą nie raz z góry rozpędzeni i gdzie się tym samochodem usunąć ? Na barierkę ? Albo szanujemy się wzajemnie skoro już jest ta ścieżka albo w końcu dojdzie do jakiegoś wypadku.
Cytować
+4 #2 Obidza 2018-12-31 06:03
czyli rowerzyści mają pierszeństwo jadąc przez most czy jak? wszyscy na raz?
Cytować
+7 #1 Qwerty 2018-12-30 18:43
Dokładnie! Niech ktoś w końcu weźmie się za ten most bo to jest dramat. W Kadczy piękny, wielki most, a ten to jedna wielka porażka.
Cytować

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates