olmezan

Ogłoszenia parafialne - czwarta niedziela Adwentu

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Szopka 2018 1

Szopka 2018 2

 

 Poniżej ogłoszenia prafaialne na czwartą niedzielę Adwentu.

1. Ostatnia niedziela Adwentu kieruje nasz wzrok w stronę Maryi Panny, w której życiu wypełnia się obietnica Pana Boga, złożona praojcom w wierze. Przeżywajmy nadchodzące święta z głęboką nadzieją na nowe Boże Narodzenie w naszych sercach i w naszej parafialnej wspólnocie.
2. Zachęcamy do religijnego przeżywania wieczerzy wigilijnej w rodzinnej i radosnej atmosferze. Starajmy się zachować dobre tradycje związane z tym dniem. Jutro nie ma Mszy św. wieczornej.
3. Na Pasterkę zapraszamy: Brzyna o godz. 22:00, Jazowsko o północy.
4. W Uroczystość Bożego Narodzenia msze św. 7:00, 9:00, 11:00 i 13:00; na godz. 11:00 zapraszamy dzieci na adorację przy żłóbku. Nie ma Mszy o godz. 16:00!
5. W drugi dzień Świąt błogosławieństwo owsa na każdej Mszy św. Msza św. chrzcielna o godz. 13:00. Składka na UPJP II w Krakowie i Tarnowie. Nie będzie Mszy św. o godz. 16:00!
6. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę oraz indywidualne przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni i dzieła duszpasterskie. W ostatnią niedzielę zebraliśmy 7460 zł.
7. Składamy gorące i serdeczne podziękowanie tym wszystkim, którzy przygotowali ozdoby na kiermasz świąteczny Caritas oraz członkom Caritas za przeprowadzenie kiermaszu. W ostatnią niedzielę zebrano ponad 2126,50 zł. Bóg zapłać!
8. Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.
9. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Marię Klag z Jazowska i Wojciecha Grońskiego z Brzyny. Polecamy ich nieśmiertelne dusze miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.

 

fot.własne;

źródło: parafiajazowsko.pl

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates