olmezan

Przeciętna gra naszych drużyn

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 

          Drużyny z naszej gminy ogólnie dość przeciętnie radzą sobie w tegorocznych rozgrywkach sądeckiej "A" klasy. Najwyżej sklasyfikowaną drużyną jest Zyndram Łacko, który po bardzo dobrym początku w ostatnich trzech meczach zdobył jeden punkt remisując we wczorajszym wyjazdowym meczu z Hartem Tęgoborze 1-1 ( bramka - Marek Mikołajczyk). Zawodnicy z Łącka obecnie zajmują szóstą lokatę mając  na koncie 16 punktów. Warto zaznaczyć, że w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu OZPN odpadli dopiero w półfinale przegrywając z rezerwami Sandecji Nowy Sącz. Budowlani zgromadzili 13 punktów, co daję im ósme miejsce. We wczorajszym meczu, jako gospodarze zremisowali z LKS Ubiad 2-2. Co ciekawe w pierwszej połowie kontuzjowanego bramkarza zmienił w bramce... obrońca. Budowlani z Biegoniczanką Nowy Sącz mają najwięcej straconych bramek w lidze (32), jeżeli chodzi o ilość zdobytych, to są na podium (30) - czyli radosny futbol. Fenomenem jest ostatnia w tebeli Górka Szczereż, która trzeba pamiętać ma także zaległe spotkania do rozegrania. Zawodnicy ze Szczereża nie wygrali żadnego spotkania w lidze , remisując aż 6 razy, i przegrywając 3 razy - tyle co trzecia w tabeli Grybovia. Do tego bilansu nie liczymy niedzielnego wyczynu, czyli braku jedenastu zawodników na wyjazdowy mecz z liderem z Łososiny Dolnej, i tym samym odpuszczenie meczu bez walki. Górka za ten mecz zotanie ukarana walkowerem plus kara finansowa. Podsumowując Górka ma na swoim koncie 6 punktów i bilans bramkowy 9-14. Do końca rundy jesiennej zostało jeszcze trochę kolejek i każda z drużyn może znacznie poprawić swoje miejsce w tabeli.

fot.własne;

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates