olmezan

Kandydaci listy piszą - zbliża się czas decyzji

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

benery bank

         Trwa intensywna kampania wyborcza, co chyba najbardziej odczuwają listonosze ( lub osoby, które te listy roznoszą). Dzisiaj w naszych skrzynkach znalazły się dwa listy skierowane do mieszkańców, treść poniżej. Pierwszy z nich od Wójta Jana Dziedziny, drugi od Pana Janusza Klaga. Nie ma co ich komentować, proszę się z ich treścią zapoznać. Do czwartku włącznie na naszym profilu facebokowym potrwają wirtualnę prawybory gdzie swój głos oddało już prawie 600 osób. Na chwilę obecną prowadzi Pan Jan Dziedzina z 57%. Jeżeli chcesz oddać swój głos, musisz być zalogowanym użytkownikiem facebooka, następnie kliknij

Jan Dziedzina 1

Jan Dziedzina 2 1

Janusz Klag

Komentarze   

-8 #11 SOŁTYS 2018-10-18 20:21
Dlaczego to przedszkole? Bo je wywołano 2 lata temu! Dzieci nie mają się gryźć, a razem pomieścić, co teraz w Jazowsku jest niewykonalne. Wójt zwołał zebranie w 2017 r., na którym pomysł przegoniono na cztery wiatry. Dlaczego wójt ignoruje głos mieszkańców? Nie chciały mamy kombinatu w szkole, a wójt swoje. Czy to jest forma dialogu, czy narzucanie własnej wizji? Mieszkańcy Jazowska mówią jasno - wybudować nowe i basta. To wójt odgrzewa kotlet i wraca do tematu, który dawno winien być zamknięty ze szkoło-przedszkolem. Jestem zazwyczaj w domu popołudniami. Zapraszam mieszkańców Jazowska, którzy chcą podyskutować na ten temat. Głos sołtysa to głos mieszkańców i tak powinno być, panowie włodarzowie. A wyjątek tylko potwierdza regułę - jak mawia stara maksyma!
Cytować
-3 #10 dreammaster 2018-10-18 19:08
Z naszym obecnym wójtem załatwić coś od ręki? Dobre! Ha ha ha. Niezły ubaw. A ta -wiki- to gdzie mieszka, że tak zapytamy? I co robi na jazowsko.com.pl, jeśli Jazowska nie cierpi?
Cytować
+11 #9 wiki 2018-10-18 11:42
odezwał się zaślepiony jazowski fanklub poparcia klaga:(( żałosne i żenujące są wasze wpisy... wg was wójt Dziedzina pisze nieprawdę i oszczerstwa względem Klaga a tu jest zupełnie odwrotnie, nauczcie się czytać ze zrozumieniem:) klag twierdzi że bedzie z ludźmi podejmował decyzję...hahaha. byłam za jego kadencji coś z nim załatwić to najpierw kazał jaśnie pan na siebie czekać ponad półtorej godz a potem stwierdził że już musi jechać bo jest i tak spóźniony, a z panem Dziedziną załatwia się wszystkie sprawy od ręki i zawsze ma czas dla ludzi. jeżeli jesteście takimi poplecznikami klaga to zróbcie sobie zestawienie ile który zrobił, a że w jazowsku mało się dzieje to chyba wina sołtysa bo jemu w głowie tylko przedszkole a np w kadzcy jest zespół szk-przedsz i jakoś dzieci się nie gryzą:) dobrze że wyborcy to cała gmina a nie tylko jazowsko...
Cytować
+8 #8 Paweł Winiarski 2018-10-17 16:02
Komentarze tej samej osoby w jednym artykule tylko pod róznymi nikami są NIE PUBLIKOWANE. Proszę być świadomym, że jest to dla moderatora widoczne.
Cytować
+15 #7 Szczegół 2018-10-17 14:53
Jeden list podpisany własnoręcznie a drugi tylko kserokopia. O czymś to świadczy. Nie każdy na to zwraca uwagę a jednak jest to wymowne.
Cytować
-12 #6 piter 2018-10-17 07:30
Wójt wytyka półprawdy a sam ich wypisał całą kupę :lol:
Cytować
+12 #5 Tomek 2018-10-17 07:07
Seriooo rozmieszaja mnie poniższe komentarze
Cytować
-11 #4 Trebuch 2018-10-17 05:06
Bardzo pomysłowy artykuł. Pokazuje kto ma klasę a kto nie. Porównanie tych listów idealnie pokazuje że J. Dziedzina tylko o spokoju i szacunku mówi a tak naprawdę chyba nie bardzo ma pojęcie co te słowa oznaczają. Nie spodziewałem się że zdolny jest do takich chwytów. Tonący brzytwy się chwyta?
Cytować
-9 #3 Zośka S 2018-10-17 04:13
Takiej masakry jak list od Dziedziny nie czytałam jak żyję. Na końcu stwierdzenie o zgodzie i zrozumieniu a cały list to użalanie się na sobą, chore konfabulacje, atak na wydumane chyba przez samego kandydata plotki. Normalnie jak przedszkolak. Mam wrażenie po tym liście, że przed wyborami urzędujący jeszcze wójt ma ogromne problemy ale głównie z samym sobą.
Cytować
-11 #2 dreammaster 2018-10-16 19:55
A Jan Dziedzina na banerze ma coś o spokoju, a w liście do mieszkańców pokazał bardzo niespokojne ego. Myślałem, że on jest rzeczywiście spokojny. A w liście kubeł... nie napiszę czego. A mowa o 70 milionach. Ciekawe, ile z tego trafiło do Jazowska?
Cytować
+17 #1 hmm 2018-10-16 18:01
Błędem Pana Janusza Klaga jest ....jako jego najważniejsza kwestia programowa to... budowa basenu! W Jazowsku dzieci uczą się w tragicznym przedszkolu, ale basen trzeba! Jest to populistyczne hasło, które ma młodych zaciągnąć do urn
Cytować

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates