olmezan

Wielkie brawa dla OSP Jazowsko

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

osp jazowsko zawody

       W niedzielę 19 maja dotarła do nas niezwykle radosna wiadomość. W ramach zawodów strażackich organizowanych w ramach VII Zjazdu Sądeczan w Starym Sączu nagrodę w postaci czeku w wysokości 2,5 tys. złotych ufundowanego przez starostę nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego i beczkę trunku odebrali nasi strażacy, którzy zostawili w tyle 15 pozostałych ekip wygrywając te prestiżowe zawody!   Zapytaliśmy Pana Piotra Kurzeję odpowiedzialnego za kontakt z mediami na co zostanie przekazna nagroda, oraz przy okazji przedstawił czytelnikom jednostkę OSP w Jazowsku.

Nagroda za zdobycie 1 miejsca, czyli czek w wysokości 2500zł zostanie przekazana na zakup sprzętu strażackiego. Straż ma obecnie 139 lat jedna z najstarszych na sądeczyźnie zaraz po OSP STARY SĄCZ. Obecnie liczy 58 członków w tym 9 kobiet oraz 28 członków młodzieżowej OSP . 1 miejsce zajeli druh Andrzej Zasadny, Aleksander Psonak, Arkadiusz Duda, Warzecha Michał, Dawid Wyrostek. Prezezem OSP jest Krzysztof Kurzeja w-ce prezes Wiesław Biel ,naczelnik Szczepaniak Dominik

Gratulacje dla całej jednostki OSP w Jazowsku!

 

fot.OSP Jazowsko;

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates