olmezan

Jazowsko przegrywa kolejny mecz

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

budowlani dunajec jesien2018

       W sobotnie popołudnie na stadionie przy Dunajcu Budowlani przegrali z Dunajcem Nowy Sącz 4-1. Zaczęło się dobrze, podopieczni grającego w tym meczu trenera Dariusza Łukasika wyszli na prowadzenie po strzale Wojtka Burchela. Goście szybko wyrównali po bramce samobójczej zawodnika Budowlanych. Z czasem Dunajec radził sobie śmielej strzelając kolejne gole, a w ostatnich 20 minutach można powiedzieć, że "bawił się" z nasza drużyną. Goście pozwolili sobie w 70 minucie zmienić ...bramkarza. Podsumowując Dunajec wygrał jak najbardziej zasłużenie. W tej rundzie Budowlani rozgrywają swoje mecze o "egzotycznych" godzinach nie raz i w sobotę, a szkoda, bo zawsze w niedzielne popołudnie trybuny wypełniały się do ostatniego miejsca, a nawet tych siedzisk brakowało. Wczoraj frekwencja na meczu - słaba, a szkoda bo gra się też dla kibica. Po 5 kolejkach Budowlani mają na koncie jedno zwycięstwo, jeden remis i trzy porażki.  Jak grają pozostałe drużyny z naszej gminy? Górka Szczereż w pięciu spotkaniach zanotowała trzy remisy, dwie porażki (wczoraj przegrała u siebie z Heleną Nowy Sącz 4-2) i ...zero zwycięstw. Najlepiej radzi sobie Zyndram Łącko, który gra dzisiaj popołudniu swój mecz w Łososinie Dolnej z tamtejszym Łososiem. Piłkarze z Łącka mają na koncie jedno zwycięstwo ( z Budowlanymi przed tygodniem) trzy remisy i ...zero porażek!

zdjęcia z meczu - kliknij

Komentarze   

0 #2 Franek 2018-09-05 18:37
nic nowego. To już tradycja
Cytować
0 #1 Fało 2018-09-02 10:23
Link do zdjęć nie działa :/
Cytować

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates