olmezan

Będzie około 10 wolnych miejsc - trwa nabór

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

przedszkole jazowsko

    Rekrutacja do przedszkoli w roku szkolnym 2018/2019 ma miejsce na wiele miesięcy przed formalnym początkiem roku przedszkolnego. Spóźnienie się z podaniem do przedszkola praktycznie przekreśla szanse na dostanie się dziecka do placówki państwowej.  Żeby zapisać dziecko w przedszkolu, które nie prowadzi rekrutacji przez internet należy:

- odwiedzić wybrane przedszkole,
- zabrać wniosek o przyjęcie do przedszkola,
- wypełnić wniosek,
- złożyć wypełniony wniosek w tym przedszkolu,

Anna Gromala - dyrektor przedszkolaDo 13 marca 2018r. trwają zapisy do Przedszkola Samorządowego w Jazowsku na rok szkolny 2018/2019r. W naszym przedszkolu wykwalifikowana kadra zapewnia opiekę oraz rozwój dzieci w wieku 3-6 lat poprzez wieloraką działalność. Bogata oferta zajęć edukacyjnych (język angielski, religia, rytmika, tańce, lepienie w glinie) oraz specjalistycznych (logopedia) pozwala na wszechstronny rozwój uzdolnień i zainteresowań dzieci. Nasze przedszkole bardzo dobrze przygotowuje dzieci do podjęcia nauki w klasie I. Dysponujemy ok. 10 wolnymi miejscami. Zapraszamy wszystkich chętnych do składania wniosków. Druki do pobrania w siedzibie przedszkola. 

 

źródło: obywatel.gov.pl

fot.własne;

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates