olmezan

Jazowsko zadupie - zlikwidowano pocztę

Ocena użytkowników:  / 5
SłabyŚwietny 

poczta

   Smutne to....Został zlikwidowalny oddział Poczty Polskiej w Jazowsku - Jazowsko 463 - Opijówka..... choć z informacji jakie uzyksliśmy w oddziale Poczty Polskiej w Łącku, placówka nie została zlikwidowana - tylko zawieszona!. Tak czy inaczej...podsumowując nie ma placówki Poczty Polskiej w Jazowsku...

fot.galeriaplaza.pl

Komentarze   

0 #4 Maria i Krystyna 2018-06-14 16:07
Gwoli wyjaśnienia,aby nie było niedomówień w sprawie Agencji Pocztowej w Jazowsku.Osoby prowadzące Agencję Pocztową nie przedłużyły umowy z Pocztą Polską tylko dlatego,że to się zwyczajnie nie opłacało.Poczta Polska oferuje śmiesznie niskie kwoty za prowadzenie Agencji z czego trzeba sobie odliczyć codzienne wyjazdy do Łącka a czasami i 2-3 razy(nie ma samochodów na wodę) oraz niemałą kwotę na Vat(23%) plus swój komputer,swoja drukarka i cały osprzęt i oczywiście warunkiem było posiadanie internetu za,który również trzeba zapłacić.Drugi warunek,który musi spełnić Agent to otwarcie Punktu w sobotę. Wyjaśniamy również,że obrót Agencji wcale nie był mały,niestety nie możemy tutaj podać takich danych,ale są dostępne w Urzędzie Poczty Polskiej w Krakowie.
Pozdrawiamy serdecznie Wszystkich;-)
Cytować
0 #3 Justus 2018-06-03 06:45
To czy inaczej zwał jak zwał poczta potrzebna
Cytować
+3 #2 Franek 2018-05-06 20:18
Poczta a raczej punkt pocztowy na Opijówce to poroniony pomysł, bo to nikomu po drodze. Większość jeździ w kierunku N. Sącza a ci na nogach to już zupełnie odcięci. Nawet zwykłej małej przesyłki nie wyślesz.
Cytować
+4 #1 SOŁTYS 2018-05-03 09:50
Nie jestem pewien, czy to była placówka Poczty Polskiej jako taka, czy jedynie agencja pocztowa, pracująca jako punkt Poczty, prowadzona przez ajenta. Bo pełnoprawny urząd pocztowy zlikwidowano już kilka lat temu, w którym pracowali listonosze. Później działała właśnie ta agencja w dawnym budynku gromadzkim. I pewnie tam jeszcze jako taki ruch był, bo to centrum wsi. Na Opijówce pewnie półtora klienta przychodziło, co nie pozwoli na utrzymanie punktu. Poza tym trzeba zauważyć, że sporo klientów punktu przejął Bank z filią w Jazowsku, lepiej zlokalizowany i tam mnóstwo ludzi dokonuje wpłat. Listonosze listu do Jazowska wożą od kilku lat z Łącka. Wydaje mi się, że punkt pocztowy może mieć powodzenie tylko wtedy, gdy jest w centrum. Nikt z Równi czy z Gruszowa nie będzie zasuwał na Opijówkę po znaczek.
Cytować

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates