olmezan

Derby Gminy "Każdy wynik jest możliwy"

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 

/fot. Budowlanijazowsko.pl/

 

W niedzielę o godzinie 16 w Jazowsku rozegrane zostaną Derby Gminy Łącko, czyli pojedynek na szczeblu A klasy - Budowlani Jazowsko - Zyndram Łącko.W rundzie jesiennej lepszą drużyną okazał się Zyndram, który pokonał na własnym bosku rywala zza miedzy - Jazowsko 2-1. Gracze z Łącka przeciętnie rozpoczęli rundę jesienną, końcowe wyniki były już na miarę oczekiwań. Jazowsko odwrotnie, początek dość dobry, później z każdym meczem coraz gorzej. Na koniec rundy jesiennej i weryfikacji wyników meczów z Przełęczą Tylicz , która wycofała się z rozgrywek, Budowlani wyprzedzili Zyndram o 3 punty. Początek rundy marny w wykonaniu obu klubów. Budowlani przegrali w Wielogłowach mając już w pierwszym meczu rundy problem ze składem, a Łącko  na pocieszenie po dobrej grze, ale  na własne życzenie uległo w Starym Sączu Sokołowi. Niedzielny mecz to nie tylko derby, ale ostatnia szansa na włączenie się w walkę o czołowe miejsca. Druga wiosenna kolejka zaplanowana na Wielką Sobotę została odwołana ze względu na złe warunki atmosferyczne ( grali tylko zawodnicy Zawiszy i Grybovii 0-1). Udało nam się krótko porozmawiać ze szkoleniowcem naszego niedzielnego rywala - Panem Krzysztofem Mirkiem 

Kto zwycięży w tym pojedynku derbowym?

Myślę że obie drużyny będą chciały wygrać i to na pewno będzie widać od pierwszej minuty. Jako trener Zyndrama będę robił wszystko, aby moja drużyna wygrała, ale to są derby i każdy wynik jest możliwy - najważniejsze pierwsze minuty kto jak "wejdzie" w mecz. Pamiętamy ostatnie spotkanie w Jazowsku wydawało się, że spokojnie wygramy, długo prowadząc a jak się skończyło....

Jaki jest Wasz plan na ten mecz. Kogo najbardziej się obawiacie?

W naszej lidze jest tak że założenia niby są, ale boisko weryfikuje ze ich nie ma:) i nie jest to spowodowane brakiem umiejętności poszczególnych piłkarzy, lecz brakiem zgrania , brakiem treningów, bo powiedzmy sobie szczerze, który zespół w A klasie na treningach ma wszystkich zawodników, ale żeby mnie ktoś źle nie zrozumiał....A obawiać się mamy kogo, nie znam wszystkich po nazwiskach, ale jest kilku ciekawych graczy: Waldemar Lizoń, Sławek Gromala i Wojciech Burchel w pomocy, no i w ataku Krzysztof Owsianka.

Remis wzięlibyście w ciemno?

Odpowiem na to pytanie po meczu:) a tak na serio zawsze staram się na odprawie przedmeczowej mówić że gramy o zwycięstwo i tak będzie teraz. Dziękuje i Powodzenia.

 

Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion dopingować przede wszystkim naszą drużynę z Jazowska!

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates