olmezan

Akcja Mikołajkowa - Zachęcamy do udziału!

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

6 grudnia konik z bryczką w której będzie Święty Mikołaj... z bardzo fajnym prezentem uda się do jednej wylosowanej osoby! 

       Pierwszy raz decydujemy się na zrobienie akcji Mikołajkowej, która w pewnym sensie będzie połączona ze świąteczną paczką. Nie będziemy tworzyć regulaminu, poniżej kilka informacji organizacyjnych. Kolejne zasady w jaki sposób można nabyć kartkę podamy w osobnym artykule. Zastrzegamy sobie możliwość zmian zasad.

1.Rodzic wykonuje kartkę świąteczną  dowolną techniką w jednym z formatów (mniej więcej):

90mm x130mm 

50mm x 210mm

105mm x 148mm

 

lub stroik świąteczny! ( z materiałów takich żeby dotrwał do świąt)

2.Każdy uczestnik może zgłosić tylko 1 pracę nadsyłając zdjęcie, oraz przekazując kartkę organizatorom konkursu, która zostanie przekazana na cel charytatywny. Podobnie jak akcji Dzień Dziecka rodzeństwo nie może brać udziału. Zdjęcia wysyłamy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dodatkowo każda osoba zostanie poinformowana gdzie dostarczyć kartkę.

3.Termin składania prac do 4 grudnia.

4.Każda praca otrzyma numer porządkowy do losowania nagrody. Osoby, które nie spełnią powyższych wymagań nie będą brały udziału w losowaniu.

5.  Zwycięzca zostanie wyłoniony drogą losowania dnia 05.12.2023 w jasny przejrzysty sposób. Wylosowana osoba musi potwierdzić, że zgadza się na przyjazd Mikołaja w dniu 6 grudnia około godziny 14:00 i tym samym wyraża zgodę na kilka zdjęć pamiątkowych, które wykona pomocnik Mikołaja.

6. Kartkę nie podpisujemy (dane uczestnika konkursu + imię i wiek dziecka dołączmy do koperty) i nie wypisujemy życzeń. Maksymalny wiek dziecka to 6 lat.

7. Jeżeli ktoś mieszka w trudno dostępnym miejscu ustalimy zastępcze miejsce spotkania z Mikołajem. Jeżeli ktoś z przyczyn losowych nie będzie mógł się spotkać z  Mikołajem - losujemy kolejną osobę.

8. Osoby nie biorące udział w Akcji Mikołajkowej mogą także wykonać kartki.

9. Kartki zostaną opublikowane na naszej stronie jazowsko.com.pl i profilu facebookowym. Dochód ze sprzedaży ( przyjmujemy dary za wylicytowaną kwotę) kartek trafi do sztabu świątecznej paczki, który kupi najpotrzebniejsze rzeczy potrzebne do wykonania paczek dla osób potrzebujących z rejonu działania naszej strony.

Najlepiej dzieciom nie przekazywać informacji, że jest taka możliwość, bo Mikołaj odwiedzi tylko zwycięzców. Na tym etapie dziękujemy Pani M.D. która dotarła do Mikołaja i go do nas zaprosiła -  Pani Łucji za pomoc w ustaleniu formuły akcji.

free joomla templatejoomla template

 

 

więcej - kliknij

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

Wsparcie działalności

naszej strony 

kliknij

 

sprawdź ofertę - kliknij
 

 

sprawdź ofertę - kliknij

niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

 
2023  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates