olmezan

Konkurs - nagroda za zdjęcie!

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 

Na czym to polega? W weekend rzucamy hasło z jakiego miejsca chcemy dostać zdjęcie. Także podajemy miejsca z terenu naszej pięknej gminy np:

- wieża widokowa na Koziarzu

- wodospad w Obidzy

 

       Czytelnik wyznacza sobie za cel jedno miejsce do odwiedzenia  ...i kto pierwszy wyśle nam zdjęcie z podanego przez nas miejsc zwycięża!  Celem zabawy jest zachęcenie do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, także promocja naszej gminy. W dwóch poprzednich wyzwaniach zwyciężyły: Pani Irena i Pani Klaudia. Dla obu Pań przygotujemy nagrody m.in. w postaci naszego kalendarza! Nagrody są finansowane z "Postaw kawę" (link poniżej) Dla obu Pań gratulację! Mamy nadzieję, że uda nam się przeprowadzić kolejne wyzwania! Jeżeli chodzi o temat rozliczeń - Postaw kawę- każda osoba, która postawiła nam kawę może mieć dostęp do szczegółowych statystyk także do informacji na co zostało to przeznaczone! W tym przypadku proszę o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

 

Postaw Kawę - wsparcie mojej działalności, jeżeli doceniasz pracę non-profit i chcesz, by strony dalej istniały - kliknij

 

free joomla templatejoomla template

 

 

więcej - kliknij

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

Wsparcie działalności

naszej strony 

kliknij

 

sprawdź ofertę - kliknij
 

 

sprawdź ofertę - kliknij

  www.obidza.jazowsko.com.pl

sprawdź ofertę - kliknij

 
2024  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates