olmezan

Radni odznaczeni przez Prezydenta RP

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

        Miło nam poinformować, że 27 października 2023 r. w Krakowie, w Urzędzie Wojewódzkim na ul. Basztowej odbyła się wyjątkowa uroczystość. Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita w imieniu Prezydenta Andrzeja Dudy dokonał odznaczenia krzyżami zasługi grona zasłużonych osób z terenu całej Małopolski. Wśród uhonorowanych i dostrzeżonych przez Wojewodę i Prezydenta kraju znalazły się osoby z terenu naszej gminy - gminy Łącko. To radni obecnej kadencji - skupieni w Klubie Radnych Gminy Łącko. Ich działalność na rzecz mieszkańców, operatywność i zaangażowanie zostały zauważone, docenione i uwieńczone przyznaniem przez Prezydenta RP Krzyży Zasługi. Pięcioro radnych otrzymało Brązowy Krzyż Zasługi. Są to osoby: Maria Słowik (radna z Obidzy), Daniel Dąbrowski (radny z Kiczni), Marek Jodłowski (radny z Kadczy), Edward Jurkowski (radny z Czerńca), Grzegorz Olszewski (radny z Jazowska).Jan Klimek - radny z Jazowska - otrzymał Srebrny Krzyż Zasługi, jako drugi w hierarchii odznaczeń dla tego działacza społecznego (Jan Klimek otrzymał już przed laty Brązowy Krzyż Zasługi). Wszystkim odznaczonym najserdeczniej gratulujemy!!!
       Jako mieszkańcy gminy Łącko dumni jesteśmy, że te wyróżnione osoby znalazły się w wąskim gronie odznaczonych z terenu całego województwa. To cieszy nas - mieszkańców gminy Łącko. Życzymy sił i motywacji do dalszej pracy na rzecz gminy i jej mieszkańców! Liczymy nawet, że w przyszłości te docenione osoby zasłużą swoją społeczną pracą na kolejne odznaczenia!


 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

Postaw Kawę - wsparcie mojej działalności, jeżeli doceniasz pracę non-profit i chcesz, by strony dalej istniały - kliknij

 

free joomla templatejoomla template

 

 

więcej - kliknij

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

Wsparcie działalności

naszej strony 

kliknij

 

sprawdź ofertę - kliknij
 

 

sprawdź ofertę - kliknij

niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

 
2023  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates