olmezan

Powstaną Termy & Spa Jazowsko (prima aprilis)

Ocena użytkowników:  / 5
SłabyŚwietny 

 

      Gruchnęła informacja, że sukcesem zakończył się odwiert geotermalny na prywatnej działce inwestora z Warszawy i zgodnie z jego zapowiedzią  wybuduję do końca 2025 roku Termy & Spa Jazowsko. Udało nam się chwilę porozmawiać z Panem Władysławem:

- Jesteśmy w tej chwili na etapie projektowania, więc wiele na ten temat nie mogę powiedzieć ( powyżej wstępny plan) Na pewno główną atrakcją kompleksu będzie Dunajcowa fala coś na wzór tej z kompleksu Hajduszoboszlo na Węgrzech. W Termach w Jazowsku zażyjesz kąpieli w wodzie termalnej, siarczanowo-sodowo-wapniowej, siarczkowej, fluorkowej charakteryzująca się ogólną mineralizacją wynoszącą 1595,3 mg/dm3 ale na ten temat porozmawiamy na początku tygodnia.

Zapytaliśmy Panią Sołtys co to oznacza dla Jazowska?

Pani Sołtys Marta Kowalik - Świetna wiadomość! Z punktu widzenia mieszkańca możemy tylko zyskać na tej inwestycji. Rozwinie się wokół tego infrastruktura, wpłyną do budżetu dochody z podatku. Rozmawiałam z inwestorem i na pewno powstanie sporo nowych miejsc pracy a mieszkańcy Jazowska będą uprzywilejowani przy rekrutacji. Mówi się także o darmowych wejściach do strefy ogólnej (basen głowny) po sezonie dla osób do 16 lat a także seniorów.

Fala w Hajduszoboszlo ( podobna Dunajcowa fala ma powstać w Jazowsku) 

free joomla templatejoomla template

 

 

więcej - kliknij

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

Wsparcie działalności

naszej strony 

kliknij

 

sprawdź ofertę - kliknij
 

 

sprawdź ofertę - kliknij

  www.obidza.jazowsko.com.pl

sprawdź ofertę - kliknij

 
2024  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates