olmezan

Budowlani dobrze grają i infrastrukturę rozwijają

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 

        Budowlani nie tylko świetnie radzą sobie na boisku ale także rozwijają swoją infrastrukturę. W tabeli rundy wiosennej Budowlani zajmują 3 miejsce, przegrali tylko raz w Rożnowie. W ostatniej kolejce pokonali na własnym boisku lidera rozgrywek Korzenną 4-2. Dla Korzennej była to pierwsza porażka w lidze, a mamy już 22 kolejkę. Budowlani po 22 rozegranych meczach zajmują 6 lokatę, jest to spory awans w porównaniu z runda jesienną. W następnej kolejce czeka ich mecz derbowy z Górką Szczereż, tym razem na wyjeździe, w niedzielę o godzinie 11:00. Trenerem drużyny jest Pan Nikodem Kołodziej. Jeżeli chodzi o infrastrukturę powstał nowy duży parking w miejscu gdzie do tej pory były tereny starego przedszkola. Powstaje boczne boisko, w końcowym etapie budowy jest system nawadniania, część stadionu jest oświetlona to wszystko sprawia, że klub z Jazowska sprawnie się rozwija. Jeszcze w 2011 roku było tak:

Stare szatnie klubowe.

 

 

 Nowy parking przy starym przedszkolu sfinansowany przez gminę.

 

7 maja klub odwiedził Minister Sportu i Turystyki Jacek Osuch, poniżej informacja z klubowej strony:

W dniu 7 maja bieżącego roku mieliśmy przyjemność gościć na naszym stadionie wyjątkową osobę.
W odpowiedzi na nasze zaproszenie, wizytę złożył nam Pan Jacek Osuch - Wiceminister Sportu i Turystyki. Niestety, z powodu licznych obowiązków, nasz gość nie mógł zostać na naszym meczu z ULKS Korzenną, lecz odbył rozmowę z przedstawicielami zarządu naszego klubu odnośnie sytuacji klubowej.
Pan wiceminister okazał swoje zainteresowanie planowanymi inwestycjami związanymi z odnową infrastruktury klubowej, a także wyraził swoje zaskoczeniem faktem, iż większość prac remontowych finansujemy z własnych środków, bez wsparcia zewnętrznych sponsorów. Pan Jacek słyszał niejednokrotnie o naszym klubie i jest jego sympatykiem, więc zdecydował się pomóc. W podziękowaniu za wizytę, Pan wiceminister otrzymał od nas drobny upominek oraz klubowy szalik. Jeszcze raz dziękujemy Panu wiceministrowi za przybycie i jego wsparcie dla naszych działań.

 

 Jacek Osuch - Wiceminister Sportu i Turystyki w klubowym szaliku.

 

  Warto jeszcze dodać, że bardzo dobrze ma się akademia klubowa, coraz więcej wychowanków zasila drużynę seniorską. Budowlanym życzymy dalszych sukcesów i kto wie, może w kolejnym sezonie walki o ligę okręgową.

 

 


 

Pietruszka baner 2020 nasko zagroda wizytowka1  porebski meble          kiklica   DB serwis baner1Kamienne dywany1

PRACOWNIA KRAWIECKA Lady clean wizytowka

 

 

 

free joomla templatejoomla template

 

nowalijka
Restauracja w Jazowsku
Menu kliknij
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

 

2022  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates