olmezan

Obidza - Spotkajmy Się Na Szlaku... startujemy!

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 

obidza widok2

"Obidza - Spotkajmy Się Na Szlaku" - to nowa propozycja mająca na celu promować urokliwą Obidzę, a potencjalnego turystę ma przekonać, by wybrał ją jako miejsce noclegowe na dalsze zwiedzanie sądeckiego. "Obidza - Spotkajmy Się Na Szlaku" to Turystyka piesza i rowerowa, agroturystyka i noclegi. Poniżej nasze dwie propozycję na majówkę:

Zielony Szlak na Przehybę - kliknij

Wodospad w Obidzy - kliknij

Strona jest w trakcie przygotowywania, więc niektóre materiały są niedostępne. Zakładamy, że na stronie głównej co jakiś czas pojawiać się będą turystyczne aktualności...działamy jako non-profit nie czerpiemy z tego żadnej finansowej korzyści. Zachęcam do współpracy pasjonatów wycieczek górskich i rowerowych, a także osoby które chcą zareklamować -atrakcje w okolicy-.  Dziękuje za pomoc  Pani radnej Marii Słowik i Panu Sołtysowi wsi Obidza - Krzysztofowi Kaweckiemu. Ze wszystkimi zwycięzcami marcowego konkursu promującego stronę skontaktujemy się niebawem.

 Bezpośredni adres strony www.obidza.jazowsko.com.pl 

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates