olmezan

Szyjemy maseczki - dołącz do nich!

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

szyjemy maseczki

 

       Serdecznie zachęcamy do włączenia się w akcje szycia maseczek, każda chętna osoba może pomóc! Poniżej prezentujemy informację od Związku Podhalan oddział Jazowsko, oraz grupy osób, którzy w społeczności facebokowej robią co mogą, uzupełniajac się nawzajem. Maseczki przez nich wykonane trafiły w sporej ilości m.in. na sądecki SOR.

UWAGA UWAGA!!!
Związek Podhalan oddział Jazowsko dołącza do akcji #SzycieRatujeŻycie wszystkie osoby z Jazowska i okolic chcące włączyć się w akcję zapraszamy do kontaktu!
W szczególności prosimy o kontakt osoby posiadające dostęp do materiałów na maseczki. Nasze członkinie są zwarte i gotowe do pracy!

Jeżeli chcesz pomóc: kontakt  502652504 lub 500293487


Witam, na tej grupie szyjemy maseczki dla potrzebujących, lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, strażaków, policjantów, kasjerek.... można by długo wymieniac. Poszukujemy póki co osób które chciałyby pomóc charytatywnie uszyć te maseczki. Znajdą się chętne  osoby będziemy robić krok dalej. Od poniedziałku można zacząć odbierać materiały do szycia.

 Jeżeli chcesz pomóc dołącz do grupy: Szyjemy maseczki, okolice Łącka - kliknij

 

fot.szyjemy maseczki, okolice Łącka (facebook)


 

Komentarze   

0 #1 Tomasz 2020-03-28 13:44
Gratuluje pomysłu w dobie tak niepewnego jutra gdzie korono wirus zbiera swoje żniwo. Sam pracuje jako opiekun medyczny i wiem co to strach przed wirusem a zwłaszcza jak się ma rodziny.Pozdrawiam serdecznie.A jeśli jakaś partia maseczek by się dla mnie znalazła to dla koleżanek z pracy był by nie zły prezent.
Cytować

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates