olmezan

Przedszkole w Jazowsku - spotkanie informacyjne

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 

 

  Poniżej informacja m.in. na temat projektu Nowa jakość edukacji przedszkolnej w m. Jazowsku. Warto przypomnieć, że radni zdecydowali, na ostatniej sesji, że przedszkole zmieni swoją siedzibę.

Gmina Łącko realizuje projekt pn.„ Nowa jakość edukacji przedszkolnej w m. Jazowsko” dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Głównym celem projektu jest zwiększenie dostępu do wychowania przedszkolnego na obszarze Gminy Łącko, upowszechnienie wychowania przedszkolnego oraz tworzenie warunków równych szans edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym zamieszkałych na terenie wiejskiej Gminy Łącko poprzez utworzenie nowego oddziału przedszkolnego dla 25 dzieci (w tym niepełnosprawnych) w m. Jazowsko wraz z jego wyposażeniem a także wdrożeniem dodatkowych zajęć wyrównujących deficyty zdiagnozowane u dzieci w latach 2020-2021


W związku z realizacją przedmiotowego projektu zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych dzieci w wieku przedszkolnym zamieszkujących na obszarze Gminy Łącko, zainteresowanych udziałem w projekcie na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w Urzędzie Gminy w Łącku dnia 17 marca 2020 r. o godz. 15.30.
Uczestnikami projektów mogą być dzieci zamieszkające w rozumieniu Kodeksu Cywilnego na obszarze Gminy Łącko w wieku przedszkolnym (3-6 lat)

Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu:
17 marca 2020 r. o godz.15.30 w budynku Urzędu Gminy w Łącku

W trakcie spotkania będzie możliwość złożenia dokumentów rekrutacyjnych,
a także uzyskania informacji o projektcie

zsgjazowsko.lacko.pl;

lacko.pl;

 


 

 

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates