olmezan

Przekształcenia Przedszkola Samorządowego w Jazowsku poprzez zmianę siedziby

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

 

 

      14 lutego (Walentynki) czyli w piątek o godzinie 9:00 odbędzie się XIX Sesja Rady Gminy Łącko. Poniżej proponowany porządek obrad. Wśród wielu uchwał nad którymi głosować będą radni na czele wysuwa się Uchwała w sprawie przekształcenia Przedszkola Samorządowego w Jazowsku poprzez zmianę siedziby (punkt 12). W październiku 2019 roku Gmina otrzymała promesę na realizację zadania pn. „Nowa jakość edukacji przedszkolnej w m. Jazowsko”. Dokument ten gwarantuje przyznanie Gminie Łącko środków w wysokości niemalże 800 tys. zł, przy całkowitej wartości zadania bliskiej 940 tys. zł. na utworzenie przedszkola w Jazowsku wraz z poszerzeniem oferty przedszkolnej i adaptacją pomieszczeń na ten cel. Promese przyznał Marszałek Województwa Małopolskiego. 

Poniżej link do transmisji na żywo z obrad- kliknij

 1.Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.

2. Przyjęcie porządku obrad.

3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej Sesji.

4. Sprawozdanie Wójta Gminy.

5. Uchwała w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Łącko – Część „B”.

6. Uchwała w sprawie uchwalenia zmiany części tekstowej miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Łącko – Część „A”.

7. Uchwała w sprawie uchwalenia zmiany części tekstowej miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Łącko – Część „B”.

8. Uchwała w sprawie wydzierżawienia nieruchomości gruntowej w trybie bezprzetargowym.

9.Uchwała w sprawie rozpatrzenia skargi na działanie Wójta Gminy Łącko.

10. Uchwała w sprawie udzielenia pomocy finansowej w formie dotacji celowej dla Miasta Nowy Sącz na zadania związane z realizacją zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

11. Uchwała w sprawie planu dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli oraz ustalenia maksymalnej kwoty dofinansowania opłat w 2020 r. za kształcenie nauczycieli zatrudnionych w szkołach i przedszkolach prowadzonych przez Gminę Łącko.

12. Uchwała w sprawie zamiaru przekształcenia Przedszkola Samorządowego w Jazowsku poprzez zmianę siedziby.

12. Uchwała w sprawie przyjęcia w drodze porozumienia zadania z zakresu właściwości Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, wynikających z gospodarowania wodami.

14. Uchwała w sprawie wyrażenia zgody na przystąpienie do realizacji projektu pod nazwą „Szkoły na „6” w Gminie Łącko” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

15. Uchwała w sprawie stawek opłat za zajęcie pasa drogowego dróg gminnych.

16. Uchwała w sprawie przejęcia od Powiatu Nowosądeckiego zadania zarządcy drogi polegającego na pełnieniu funkcji inwestora w zakresie koniecznym do prawidłowej realizacji zadania p.n.: Rozbudowa drogi powiatowej nr 1540K „Łącko – Wola Kosnowa” na odcinku w km od 2+590 do 3+025 w m. Zagorzyn w zakresie budowy chodnika dla pieszych.

17.Uchwała w sprawie przejęcia od Powiatu Nowosądeckiego zadania zarządcy drogi polegającego na pełnieniu funkcji inwestora w zakresie koniecznym do prawidłowej realizacji zadania p.n.: Rozbudowa drogi powiatowej nr 1540K „Łącko – Wola Kosnowa” na odcinku w km od 4+875 do 5+360 w m. Wola Kosnowa w zakresie budowy chodnika dla pieszych.

18. Uchwała w sprawie zmian w budżecie gminy oraz zmian w uchwale budżetowej Gminy Łącko na 2020 rok Nr 161/XVIII/2019 z dnia 30 grudnia 2019 roku.

19. Uchwała w sprawie zmiany uchwały Nr 162/XVIII/2019 z dnia 30 grudnia 2019 roku w sprawie przyjęcia wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Łącko na lata 2020-2029.

20. Interpelacje i zapytania.

21. Wolne wnioski.

 

źródło bip.malopolska.pl

fot. własne archiwum;


 

 

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template

Dzisiaj jest: Poniedziałek
8 Marca 2021
Dzień Kobiet
Imieniny obchodzą
Beata, Filemon, Jan, Julian, Miłogost,
Miligost, Stefan, Wincenty

Do końca roku zostało 299 dni.
Zodiak: Ryba
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates