olmezan

OSP Jazowsko - zebranie i akcja zrzutka.pl

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 

Osp jazowsko 1

    Poniżej informacja o walnym zebraniu sprawozdawczym OPS Jazowsko , przypominamy, że jeszcze można wesprzec jednostkę na stronie  https://zrzutka.pl/v7k336 na koncie w tej chwili jest blisko 2 tysiące złotych. Pieniądze są zbierane na zakup nowego samochodu dla OSP. Wpłaty można dokonywać także na nr konta ( zdjęcie poniżej)

   W dn 01.02.2020 w naszej jednostce odbyło się walne zebranie sprawozdawcze za rok 2019. Miniony rok był owocny w pozyskiwaniu nowego sprzętu zapewniającego gotowość bojową naszych druhów, wzbogaciliśmy się w : urządzenie oddymiajace, 2 aparaty ochrony dróg oddechowych, zestaw kominiarski, specjalistyczne ubranie ochronne przeciw owadom wraz z workiem na roje, zbijak do szyb, 8 latarek do hełmów, węże ssawne 110, ubrania koszarowe 5 kompletów, rękawice ochronne 10 par, 1 hełm oraz buty strażackie. Przyjęto plan pracy na rok 2020, który zwiastuje długo oczekiwana zmianę naszego samochodu bojowego który opuścił fabrykę w 1977r. Dzięki przychylności Pana Jana Dziedziny oraz Gminy Łącko do naszej jednostki trafi 100 000 zł na ten cel. Przypominamy iż można przekazać 1% podatku na działalność naszej jednostki do czego zachecamy KRS 0000 064 145 z dopiskiem OSP Jazowsko oraz można również nas wesprzeć za pomocą zrzutki https://zrzutka.pl/v7k336 na nasz nowy samochód

OSP wsparcie

 

Osp jazowsko 2

źródło OSP Jazowsko

 


 

 

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates