olmezan

Dzień Regionalny z udziałem Pana sołtysa

Ocena użytkowników:  / 6
SłabyŚwietny 

dzien regionalny listopad 

      Kolejny Dzień Regionalny w naszym przedszkolu był w listopadzie tego roku. Atrakcją tego dnia był udział Sołtysa Jazowska Pana Grzegorza Olszewskiego. Pan Olszewski pełni funkcję sołtysa, ale również jest znakomitym historykiem, autorem książki „ Jazowsko – dzieje wsi. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem słuchały o historii naszej wsi popartej wiadomościami z książki i ciekawymi zdjęciami z dawnego Jazowska. To była bardzo ciekawa „ lekcja „ historii.
Dziękujemy serdecznie Panu Grzegorzowi i liczymy na kolejne spotkanie, bo o historii naszej wsi możemy jeszcze dużo opowiadać .


Dyrektor przedszkola „ Słowiczek” Grażyna Słowik


Komentarze   

0 #2 Monika 2019-12-16 11:44
Wspaniały pomysł. Super,że istnieje takie przedszkole, które uczy dzieci już od najmłodszych lat jak szanować to co wypracowali nasi dziadkowie, co to jest tradycja i jak ją dalej piastować. Życzę powodzenia i nie zaniechajcie swoich działań w pracy przedszkola.
Cytować
+3 #1 SOŁTYS 2019-12-14 17:09
Pragnę wyrazić szczere podziękowania za zaproszenie mnie do grupy tak bystrych dzieciaków. A i grzeczne nadzwyczaj były. Cała przyjemność po mojej stronie. Opowiadam nie raz i nie dwa różnym szkolnym uczniom o historii tego i owego miejsca, ale ta wspaniała grupa "Słowiczków" na długo pozostanie mi w pamięci. Bystre, ciekawe świata dzieci. Super! Podziękowania należą się Dyrekcji, Właścicielom i Personelowi Przedszkola za świetne wyniki wychowawcze! Drogą tą ślę pozdrowienia wszystkim!
Cytować

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates