olmezan

We wtorek odpust, w niedzielę festyn - ogłoszenia

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Poniżej ogłoszenia duszpasterskie - XV niedziela w ciągu roku :

 

1. Przypowieść o miłosiernym Samarytaninie uświadamia nam, że chrześcijańska miłość do bliźnich wyraża się nie tylko przez gesty, ale sposób postrzegania innych ludzi. Tego nowego patrzenia na człowieka uczy nas Chrystus, nieustannie ofiarując się za nas Ojcu podczas każdej Eucharystii.

2. Witamy w naszej parafii wszystkich gości i odpoczywających. Życzymy miłego pobytu i wypoczynku.

3. We wtorek liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z góry Karmel - uroczystość odpustowa w naszej parafii. Msze św. o godz. 7:00, 11:00 – suma odpustowa i 18:00. Obrzęd nałożenia szkaplerza po sumie odpustowej. Na sumę odpustową zapraszam rodziców z dziećmi do sypania kwiatów i dzwonienia, dzieci pierwszokomunijne w strojach, niosących sztandary i feretrony oraz wszystkich parafian. Uroczystościom odpustowym będzie przewodniczył ks. Józef Babicz. Tradycyjnie w dzień odpustu będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w godz. 8:00–11:00. Bardzo proszę grupy modlitewne o poprowadzenie adoracji, a wszystkich parafian zachęcam, by znaleźli chwilę czasu na osobistą adorację.

4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18:00.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15:00 – 18:00.

6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni i dzieła duszpasterskie. W przyszłą niedzielę składka gospodarcza.

7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

8. Zapisy na XXXVII PPT do Częstochowy w kancelarii parafialnej do końca miesiąca. Koszt uczestnictwa w PPT wynosi 100,00 zł od osoby. Jeśli z domu idzie więcej osób, każda następna płaci 70,00 zł. a każde dziecko do kl. III gimnazjum włącznie tylko 20 zł resztę dopłaca Caritas.

9. Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia: obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej.

10. Ks. Marek Kordecki odprawi z mszy pogrzebowych gregorianki od 1 listopada za +Mariana Farona, od 1 grudnia za +Irenę Potoniec. Ks. Zbigniew Kołodziej odprawi od 1 września za +Zenona Ciesielkę. Szczegóły na stronie internetowej parafii.

11. Stowarzyszenie Brzyna to My serdecznie zaprasza na II Biesiadę Rodzinną, która odbędzie się w najbliższą niedzielę tj. 21 lipca. Rozpoczęcie o godz. 14tej na boisku byłej Szkoły Podstawowej. W programie występy: Jazowiaczka, Pokazy teakwondo oraz warsztaty teatralne dla dzieci. Będzie grill i domowe jedzenie, konkursy i wiele atrakcji dla dzieci. W loterii fantowej wiele ciekawych nagród a główna to komplet ogrodowy z parasolem. Spędźmy tą niedzielę rodzinnie i wśród znajomych, których nie spotykamy na co dzień.

fot.własne;

źródło:parafiajazowsko.pl;

 

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates