olmezan

Partnerskie spotkanie w przedszkolu -Słowiczek- w Jazowsku

Ocena użytkowników:  / 3
SłabyŚwietny 

part spotk slowiczek

PARTNERSKIE SPOTKANIE W PRZEDSZKOLU W „SŁOWICZEK”
w Jazowsku

       W czerwcowy słoneczny dzień w Niepublicznym Przedszkolu „ Słowiczek” odbyło się partnerskie spotkanie z Zespołem Regionalnym „ Jazowiaczki” działającym przy Szkole Podstawowej w Jazowsku. Przedszkolaki podziwiały tańce Zespołu pod kierunkiem Pani Wandy Talarczyk i Pana Mirosława Hejmeja.
Potem wspólnie z naszymi przedszkolakami uczniowie tańczyli przy dźwiękach muzyki regionalnej. To partnerskie spotkanie zapoczątkowało naszą współpracę, gdyż jako Przedszkole Regionalne zgłębiamy wiedzę o folklorze górali białych i pragniemy nawiązać kontakty z Dziecięcymi Zespołami działającymi na terenie naszej Gminy Łącko.

Oprac. Dyrektor G. Słowik

Komentarze   

+1 #2 Anna 2019-06-20 14:54
Gratulacje Pani Dyrektor to się ceni. Wspaniały pomysł i inicjatywa. Działajcie tak dalej.
Cytować
+1 #1 Zuza 2019-06-20 14:46
Świetnie- gratulacje!
Cytować

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates