olmezan

Dzień Dziecka w Siodle - Galeria

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

         Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z sobotniej imprezy dla najmłodszych zorganizowanej przez Związek Podhalan Oddział w Jazowsku, dla którego należą się wielkie brawa, także dla każdej osoby, która przyczyniła się do organizacji tej bardzo udanej imprezy. Całość prowadziły Panie Wanda Talarczyk i Kinga Opielewicz, oprawę muzyczną, oraz dyskotekę dla najmłodszych prowadził DJ Roland.

Galeria - kliknij 

Komentarze   

0 #5 Brat obywatela 2019-06-23 14:28
Jeżeli organizuje się imprezy publiczne to trzeba posprzątać kupy. Odbijanie piłeczki ze ktoś nie udziela się publicznie to żenujące. Lepiej nie organizować niż zostawić miejsce w takim stanie. Nie po to ktoś zrobił ścieżkę żeby ktoś inny ja zasral. Jak robicie coś publicznie to weźcie odpowiedzialność. Powinniście przeprosić a nie pyskować i odpowiadać ze ktoś inny nie jest zaangażowany publicznie. Ja nie organizuje i nie będę ale szanuje i nieboszczkę wspólnej przestrzeni. Konie zarysowały asfalt i go zniszczyły, o kupach nie powiem, dziadostwo, sodoma! Nie dla wandali i dziadostwa
Cytować
+4 #4 Anonim 2019-06-05 21:24
Witam. Chciałbym pogratulować odwagi komentowania cudzej pracy na forum internetowym. Oczywiście - niech ludzie zobaczą że w naszej okolicy nie potrafimy wyciągnąć pomocnej dłoni tylko najlepiej ubliżać. Jeżeli "jakiemuś obywatelowi" coś nie wyszło to niech nie wypomina innym błędów tylko skupi się na swojej pracy dla społeczeństwa. Tak na przyszłość. Każdy odważny w internecie. Zapraszam "obywatela" na spotkanie na neutralnym gruncie. Porozmawiamy na temat twoich osiągnięć i wkładu społecznego i o tym co udało się osiągnąć organizatorom festynu. Jestem ciekaw twoich poczynań publicznych.
Nie pozdrawiam cieplutko :)
Cytować
+1 #3 Obywatel 2019-06-02 17:02
Jak brakło pampersów to są łopaty trzeba było posprzątać. Dzisiaj na mecz przyjechali kibice przeciwnej drużyny i co oni se pomyśleli o jazowsku. Jak macie tak robić festyny to następnym razem zrubcie se na zbozniówce.
Cytować
0 #2 Ania 2019-06-02 13:00
Przepraszamy brakło pampersów dla koni
Cytować
+1 #1 Aaa 2019-06-02 06:34
Wielkie brawa należą sie organizatorą za to, co pozostawili po koniach na ścieżce rowerowej. Wstyd. Jechałem wczoraj ok 18 i cala ścieżka w okolicy boiska jest "zasrana"
Cytować

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates