olmezan

Młodzież Parafii Jazowsko zaprasza na Drogę Krzyżową Cieni

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

droga krzyzowa

       Wielki Tydzień - wyjątkowy czas dla każdego chrześcijanina, pora trochę zwolnić.... Głębokie przeżycie i zrozumienie tych dni pozwoli nam odkryć sens życia, dlatego  zachecamy do uczestnictwa w Drodze Krzyżowej, którą przygotowała młodzież naszej parafii. Szczegóły na powyższym plakacie.

Komentarze   

0 #1 Franek 2019-04-23 06:49
Poprawnie polityczna redakcjo. Nowiny Jazowskie, które wydaje sołtys (najważniejsza osoba we wsi) nie publikujecie bo co? Bo sołtys walczy dla dobra naszej wsi a nie przylizuje się wójtowi?
Cytować

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates