olmezan

Sonda - popierasz strajk nauczycieli?

Ocena użytkowników:  / 6
SłabyŚwietny 

       Trwa drugi dzień strajku nauczycieli w zwiazku z tym przygotowaliśmy dla Was ankietę na naszej stronie facebookowej. Na tą chwilę nasi czytelnicy zdecydowanie nie popierają strajku nauczycieli. Przypominamy, że na jutro zaplanowany jest egazmin gimnazjalistów, życzymy im połamania piór! a naszych czytelników zapraszamy do oddania głosu i do dyskusji!

fot.własne;

Komentarze   

+2 #4 Emma 2019-04-23 15:39
Zgadzam się z tym wam jest źle a taka na przykład samotna kobieta która nie zarobi nawet połowy z tego co nauczyciel i musi sobie radzić a wy pracując tak mała ilość godzin mając tyle wolnego W ciągu roku i dodatkowo każdy weekend chcielibyscie zarabiac niewiadomo ile!!! Egoisci tyle was obchodzą dzieci!!
Cytować
+2 #3 czyt 2019-04-11 05:27
Strajk jak Strajk....
Cytować
+7 #2 Czytelnik 2019-04-09 17:25
Popieram głos Aliny. Każdy może prosić, żądąć podwyżki. Ale nie terroryzując dzieci i rodziców widmem obniżenia poziomu kształcenia. Nauczyciel to zawód o charakterze służby. Może policja też zastrajkuje i jak jedna z drugą będą kłopot miały, to gliny powiedzą: sorki, strajk, zrozumcie nas! Kpina! Stawiają na szali nie swoje dzieci. Zero etyki. O wierze chrześc. nie mówiąc. Jak się im praca nie podoba, zawsze mogą zmienić. Kto z jazowiaków dostał ostatnio 1000-2500 zł podwyżki? Ręka w górę!!! Widziały gały co brały. Szli do pracy na wiadomych warunkach, a nagle im się nie podoba. Litości.. NIE, NIE ROZUMIEMY WAS
Cytować
+4 #1 Alina 2019-04-09 16:16
Niech .... strajkują w wakacje. Bo mnie szarego człowieka guzik obchodzi ile kto zarabia. A skoro moje dzieci mają obowiązek edukacyjny to odpowiedzialni za to mają ich edukowac ./komentarz moderowano/
Cytować

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates