olmezan

Przedszkole Słowiczek -Dzień Babci i Dziadka w atmosferze folkloru

Ocena użytkowników:  / 5
SłabyŚwietny 

przedszkole slowiczek

          W Niepublicznym Przedszkolu Słowiczek w Jazowsku Dzień Babci i Dziadka upłynął w radosnej atmosferze, w góralskim nastroju, a dlaczego gdyż;Nasze przedszkole przyjęło do realizacji koncepcję pracy przedszkola regionalnego, w związku z tym nasze przedszkolaki wzrastają w atmosferze szacunku do dziedzictwa kulturowego, zwłaszcza dla folkloru górali białych . Wychowankowie poznają tradycje, zwyczaje, obrzędy, strój i gwarę, a także kulinaria naszego regionu łąckiego. Systematycznie dwa razy w miesiącu organizujemy Dni regionalne, podczas których gościmy twórców ludowych z naszej Gminy, dzieci degustacją regionalne potrawy, tworzą wytwory ludowe. W przedszkolu funkcjonuje kółko taneczne i plastyczne o profilu regionalnym, rozwijające talenty i uzdolnienia przedszkolaków.Podczas uroczystości Dnia Babci i Dziadka dzieci zaprezentowały tańce regionalne, jak również życzenia i piosenki nie odbiegały od folkloru.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO PRZEDSZKOLA REGIONALNEGO- czeka wiele atrakcji .

 

Materiał przygotowany przez Przedszkole "Słowiczek" w Jazowsku

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates