olmezan

Witold Majerski został zastępcą Wójta Gminy Łukowica

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

       gmina lukowica 1

    Witold Majerski - nauczyciel, mieszkaniec naszej Gminy Łącko  został powołany na urząd zastępcy Wójta Gminy Łukowica, która liczy ponad 9 tysięcy mieszkańców. Witold Majerski w 2017 roku ubiegał się o funkcję radnego w Gminie Łącko. W wyborach uzupełniających wyraźnie przegrał z Markiem Jodłowskim w stosunku 130 do 60. Poniżej pełna informacja z profilu Wójta Gminy Łukowica, którym jest Pan Bogdan Łuczkowski

 

W dniu wczorajszym powołany został na urząd w Gminie Łukowica mój zastępca, mgr Witold Majerski. W naszej gminie dużo mówiono i pisano o tym, kto obejmie to stanowisko, zarówno przed wyborami, jak i po nich. Były to tylko spekulacje niemające pokrycia w rzeczywistości. Przypomnę tylko, iż funkcja ta wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Zastępca jest osobą, która będzie reprezentować naszą gminę w czasie mojej nieobecności, np. urlopu, wyjazdów służbowych, itp. Otrzyma także konkretne zadania związane w szczególności ze sprawami edukacji, wdrażania programów aktywności obywatelskiej i nadzoru nad przedsięwzięciami budowlanymi.

Dlaczego Pan Majerski?
Przede wszystkim mam zaufanie do Pana Majerskiego i jego pracy, którą wykonuje z zaangażowaniem i pasją. Jest osobą, która dotrzymuje danego słowa. Jako mieszkaniec Gminy Łącko jest bezstronny w ocenie różnych problemów dotyczących Naszej Gminy. Mam nadzieję, że jego naturalność w rozmowach i sposób bycia przyczynią się do łączenia ludzi w celu wspólnej pracy na rzecz Naszej Społeczności.
Pan Witold jest żonaty, ma trójkę dzieci. To wieloletni nauczyciel, posiadający tytuł Technika Budownictwa. W latach 2013/2015 pracował na stanowisku kierownika Hali Widowiskowo-Sportowej w Łącku. Jest to osoba ambitna i pracowita, tylko w tym roku został wyróżniony nagrodą Dyrektora Szkoły oraz Nagrodą Starosty Nowosądeckiego za szczególne osiągnięcia w pracy. Prowadził własną działalność budowlaną w Niemczech, pracował jako kierowca zawodowy w Wielkiej Brytanii.

Wasz Wójt
Bogdan Łuczkowski

 

fot.lukowica.pl;

Komentarze   

-1 #1 adi 2018-12-12 07:46
No nie, w gminie Łącko się nie udało... szkoda że nasi mieszkańcy nie wezmą wicewójta ze swojej gminy! :sad:
Cytować

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates