olmezan

Radni na oku mieszkańców

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

sesja na zywo

       W piątek o godzinie 9:00 mogliśmy na żywo obejrzeć transmisję z obrad II sesji Rady Gminy Łącko. Kto nie mógł oglądać jej na żywo, retransmisje znajdzie pod linkiem - kliknij. Jeżeli chodzi o sam przebieg obrad, nie żebyśmy byli złośliwi, ale można się przyczepić do tempa czytania m.in.uchwał przez Panią Przewodniczącą, ciężko się "połapać" o czym mowa. Wydaję się także, że przy głosowaniu oprócz przyciskania w odpowiedni przycisk urzadzenia także ręka powinna iśc w górę. Ogólnie sam pomysł jak najbardziej na plus.

Skąd te zmiany? dlaczego musza być prowadzone takie transmisje? Za to odpowiada nowododany przepis art.20 ust. 1b ustawy o samorządzie gminnym, który stanowi:

Obrady rady gminy są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Nagrania obrad są udostępniane w Biuletynie Informacji Publicznej i na stronie internetowej gminy oraz w inny sposób zwyczajowo przyjęty.

Podsumowując -w dniu obrad Rady Gminy Łącko na stronie lacko.pl pojawia się link przekierowujący nas do transmisji na żywo. Miłego oglądania!

fot.lacko.sesje.pl;

źródło:lexlage.pl;

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates