olmezan

Radni na oku mieszkańców

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

sesja na zywo

       W piątek o godzinie 9:00 mogliśmy na żywo obejrzeć transmisję z obrad II sesji Rady Gminy Łącko. Kto nie mógł oglądać jej na żywo, retransmisje znajdzie pod linkiem - kliknij. Jeżeli chodzi o sam przebieg obrad, nie żebyśmy byli złośliwi, ale można się przyczepić do tempa czytania m.in.uchwał przez Panią Przewodniczącą, ciężko się "połapać" o czym mowa. Wydaję się także, że przy głosowaniu oprócz przyciskania w odpowiedni przycisk urzadzenia także ręka powinna iśc w górę. Ogólnie sam pomysł jak najbardziej na plus.

Skąd te zmiany? dlaczego musza być prowadzone takie transmisje? Za to odpowiada nowododany przepis art.20 ust. 1b ustawy o samorządzie gminnym, który stanowi:

Obrady rady gminy są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Nagrania obrad są udostępniane w Biuletynie Informacji Publicznej i na stronie internetowej gminy oraz w inny sposób zwyczajowo przyjęty.

Podsumowując -w dniu obrad Rady Gminy Łącko na stronie lacko.pl pojawia się link przekierowujący nas do transmisji na żywo. Miłego oglądania!

fot.lacko.sesje.pl;

źródło:lexlage.pl;

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

free joomla templatejoomla template

Dzisiaj jest: Sobota
19 Stycznia 2019
Imieniny obchodzą
Andrzej, Bernard, Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk, Kanut, Mariusz, Marta,
Matylda, Mechtylda, Pia, Racimir, Sara

Do końca roku zostało 347 dni.
Zodiak: Koziorożec
nowalijka
Restauracja "Nowalijka"
Karta dań - kliknij
kontakt- 182622030

  

Sklep Wielobranżowy abc

Obidza - Jan Górka 

kliknij, aby wyświetlić gazetkę

        

  

piano logo3

www.pianodesign.pl

PIANO DESIGN - SALON MUZYCZNY,

PIANINA, FORTEPIANY - NAPRAWA

 

dereń jadalny

www.derenjadalny.cba.pl

2019  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates