olmezan

Wieczór wyborczy z jazowsko.com.pl (wyniki!)

Ocena użytkowników:  / 18
SłabyŚwietny 

wieczor wyb

 

 

Jan Dziedzina został wybrany ponownie na Wójta Gminy Łącko 

 

   Za nami wieczór/noc wyborcza, oraz dzisiejszy dzień także poświęcony wyborom. Wszystko już jasne... Dziękuje wszystkim, którzy odwiedzili moją relację, także tym, którzy w terenie mi pomagali. Była to pierwsza tego typu relacja, nie do końca wiadomo było jak to wszystko się ułoży. Cieszę się, że jako pierwsi podaliśmy informację o wynikach w wyborach na stanowisko Wójta Gminy Łącko. Pozdrawiam - Paweł Winiarski. 

  

 

Szczegółowe wyniki wyborcze na stronie PKW - kliknij 

Kinga Opielewicz (KWW Jana Dziedziny):Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, którzy mi zaufali i oddali głos na moją osobę w wyborach do Rady Gminy Łącko.

Tadeusz Zaremba ponownie z mandatem do Rady Powiatu Nowosądeckiego - gratulacje!

Mariusz Obrzud (KWW Jana Dziedziny): Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos

 

Wyniki ze strony PKW
Jan Dziedzina: 4 532 ( 60,77%)
Janusz Klag 2 926 ( 39,23%)
Czyli bardzo podobnie do naszych prawyborów - bardzo ciekawe:)

 

Marek Jodłowski (KWW Janusza Klaga):

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim którzy obdarzyli mnie zaufaniem i zagłosowali na moją osobę. Pragnę również pogratulować mojemu kontrkandydatowi osiągniętego wyniku a Panu Dziedzinie ponownego wyboru na fotel Wójta Gminy Łącko. Przed nami 5 lat wzmożonej pracy nad spełnieniem oczekiwań naszych mieszkańców w kwestiach budowy dróg, kanalizacji, wodociągów itp. Mam nadzieję, że otrzymane przez gminę w ostatnim czasie promesy, pozwolą na szybkie rozpoczęcie długo oczekiwanych inwestycji.

Obidza: Maria Słowik 399; Mariusz Obrzud 184;

Jazowsko/ Łazy Brzyńskie: Kinga Opielewicz  167; Grzegorz Olszewski 374; 

Jazowsko: Jan Klimek 292; Kazimierz Słowik 115;'

 

Małgorzata Kozik (KWW Jana Dziedziny):Dziękuję bardzo za wszystkie oddane na mnie głosy w Brzynie i Zarzeczu. Razem daliście mi Państwo wsparcie i zaufanie, które zmotywuje mnie do dalszej pracy na rzecz "moich" wsi. ❤ Serdecznie dziękuję Wójtowi Janowi Dziedzinie za ostatnie cztery lata współpracy w atmosferze życzliwości i wzajemnego zrozumienia.  Dziękuję za 2,782 km dróg betonowych i 600 metrów drogi asfaltowej na kwotę 619 951,71 zł. Jak również 600 metrów wyczekiwanego latami oświetlenia. W najbliższym czasie zostanie wykonana droga na Pański Majerz ok. 1 km - szacowana wartość ok. 300tyś. Inwestycje te wykonano w latach 2014 - 2018 kadencja Jana Dziedziny. Taka jest rzeczywistość w czasie "kiedy nic się nie działo " na Brzynie. Wszystkim radnym nadchodzącej kadencji życzę wielu powodów do satysfakcji z wykonanych zadań.  Z wyrazami szacunku, Małgorzata Kozik

Anna Bieryt (KWW Janusza Klaga) : Dziękuję serdecznie za przedwczesne gratulacje. Fakt, że na Brzynie uzyskałam większe poparcie skłonić powinno  Panią  Małgorzatę do większego zaangażowania się w sprawy wsi. Bardzo dziękuję wszystkim wyborcom, którzy oddali na mnie głos, mam nadzieję, że w ciągu nadchodzących lat Brzyna będzie się rozwijać i nie będzie pomijana przez włodarzy naszej gminy. Serdecznie życzę Pani Małgorzacie wytrwałości i siły w pełnieniu tej trudnej, lecz dającej satysfakcję funkcji społecznej. Pozdrawiam  Anna Bieryt

Zagorzyn - Jan Dziedzina 953; Janusz Klag 72;

Grzegorz Olszewski (KWW Janusza Klaga):  Ja dziękuje dużemu zaufaniu, jakiem mieszkańcy mnie obdarzyli. Nadal będę działał w interesie mieszkańców naszej części gminy. Życzyłbym sobie i mieszkańcom, żeby współpraca z gmina mogła się układać na zasadzie partnerstwa i dialogu. Czas pokaże, jak się to wszystko ułoży. Dziękuje wszystkim, którzy poświecili chwile ze swojej niedzieli i poszli zagłosować. Dziękuję tez tym głosującym, którzy oddali głos na mnie. 

Brzyna - Zarzecze: Ostatecznie Pani Małgorzata Kozik zwycięża w Zarzeczu i ponownie zostanie radną

Obidza: Jan Dziedzina 168; Janusz Klag 419; Jeżeli chodzi o głosy do rady gminy zywciężyła Pani Maria Słowik

Obwód nr 3-  Jazowsko - Łazy Brzyńskie : Jan Dziedzina 287; Janusz Klag 662;

05:00 - Obwód nr 12 - Kadcza: Jan Dziedzina 165; Janusz Klag 305; 

03:05 - Grzegorz Olszewski i Jan Klimek zwyciężają w okręgu Jazowsko - Łazy Brzyńskie, Marek Jodłowski w Kadczy gdzie uzyskał 361 głosów, jego rywal Rafał Golonka 107

02:05 - Marek Jodłowski (KWW Janusza Klaga): W wyborach, które się zakończyły mieliśmy trochę ułatwione zadanie. Każdy z kandydatów pełnił już funkcję Wójta Gminy Łącko, wystarczyło więc porównać Ich dokonania za okres sprawowania władzy.  Decydując się na start w wyborach do Rady Gminy Łącko dokonałem takiej oceny  i wyraziłem swoje poparcie dla Pana Janusza Klaga, licząc na mocną  współpracę. Za chwilę dowiemy się jak kandydatów ocenili wyborcy naszej Gminy. Z tego miejsca już teraz pragnę podziękować za każdy głos oddany na moja osobę.

01:20 -Wyniki z Brzyny: Jan Dziedzina 109 głosów, Janusz Klag 161 głosów; Czy radną zostanie Pani Anna Bieryt, która w Brzynie pokonała Panią Małgorzatę Kozik - zadecydują głosy z Zarzecza 

01:10 - Obwód nr 2 Czarny Potok: Jan Dziedzina 204, Janusz Klag 66;

23:55 -  Z naszych informacji wynika, że rzeczywiście te liczenie potrwa, nowe procedury itd.... kto może niech śledzi w nocy naszą stronę, kto musi iść spać niech rano nas odwiedzi!

23:35 - Dostaliśmy informację, że jest tyle formalności do spełnienia w tym liczeniu, że wyniki z komisji przykładowo z Jazowska poznamy mniej wiecej około godziny 3:00

23:30 - To już nie wieczór wyborczy... tylko noc wyborcza:) Szczęśliwy ten kto ma jutro wolne, lub później do pracy:)

23:20 Dostaliśmy nieoficjalną informację, że  w jednej z komisji wyborczych w Łącku nie zaczęto jeszcze liczyć głosów (procedury)

23:05 - Powracamy do Jazowska z tym samym pytaniem do kandydatki Kingi Opielewicz: W bardzo miłej rodzinnej atmosferze pomimo aury na zewnątrz. Pozdrowienia dla zapracowanej komisji wyborczej.

22:59 - Przenosimy się do Brzyny zapytaliśmy jak radna Małgorzata Kozik spędziła niedzielę: Miałam bardzo ciekawy wykład na studiach podyplomowych. Następnie zabrałam córkę na jej pierwsze wybory a potem byłam na mszy. Jutro zaczynam normalny tydzień pracy więc pora iść spać. Pozdrawiam wszystkich zapracowanych w lokalach wyborczych.

22:50- Więc sołtys Jazowska Grzegorz Olszewski spędził niedzielę w takowym rytmie: Dziecko 39 stopni gorączki. Sam do kościoła na sume. Głosowanie o 15 godz., kawa u teściów, czekanie na wyniki!

22:45 - Zaraz chyba wszyscy zaśniemy, może sprawdzimy jak sołtys Jazowska spędził niedzielę?

22:40 - Jan Mąka to pierwszy zwycięzca tych wyborów! Został radnym w okręgu wyborczym nr 1 ponieważ nikt inny nie zgłosił chęci kandydowania! Jan Mąka to radny z listy KWW Jana Dziedziny

22:30 -  Wg.sondaży frewkwencja w wyborach wyniosła 51,3% 

22:10 -  jak wiecie trochę tych kart do liczenia jest;)

21:40  - Pan Jan Dziedzina podobnie jak Pan Janusz Klag niedzielę spędził w gronie najbliższych:) 

21:30 - Jak przekazał nam Pan Janusz Klag niedzielę spędził w gronie rodzinnym i na wyniki wyborów oczekuję w gronie najbliższych

21:10 Liczenie wyników trochę potrwa, najszybciej spodziewany się tych z Brzyny, gdzie jest najmniej liczenia:)

21:00 - Duża frekwencja może oznaczać, że bardzo dobrze zorganizowali się zwolennicy Janusza Klaga, 4 lata temu głównie to było powodem jego porażki

20:30 - Według danych PKW frekwencja na godzinę 17:00 w Gminie Łącko wyniosła 50,42% . Jest to jedna z wyższych w naszym powiecie. Najniższa frekwencja w Gminie Muszyna - 38,92%

20:20 - Witamy Państwa:) mamy nadzieję, że uda nam się ustalić jak najwięcej wyborczych wyników, a to może nie być łatwe:). Interesują nas te w miejscowościach: Jazowsko - Łazy Brzyńskie,  Brzyna, Kadcza, Obidza, oraz oczywiście kto obejmie fotel wójta na 5 lat kadencji. Nie zabraknie wypowiedzi samych zainteresowanych

 

Komentarze   

-1 #34 Xxxc 2018-10-23 20:30
Cytuję mieszkaniec:
Chyba należy przeprowadzić referendum czy miejscowości w których była przewaga dla P Janusza Klaga chcą należeć do gminy Łącko


:D :D :D :D
Żal...
Cytować
-1 #33 swiezy 2018-10-23 17:31
Świeżość na Brzynie nie wygrała,oj co to będzie co to będzie?
Cytować
+6 #32 mieszkaniec 2018-10-23 16:30
Chyba należy przeprowadzić referendum czy miejscowości w których była przewaga dla P Janusza Klaga chcą należeć do gminy Łącko
Cytować
+7 #31 Anna Bieryt 2018-10-23 09:45
Cytuję Iwona:
Cytuję Ania:
Zgodnie z wyliczeniami p. Małgorzata uzyskała na Brzynie niewiele ponad 30%, należałoby wyciągnąć wnioski a dopiero potem pisać o "moich" wsiach.

Widzę, że ktoś tutaj nie potrafi pogodzić się z przegraną, zacznijmy się tu jeszcze obrażać będzie ciekawiej , głosy z Zarzecza były decydujące , widocznie z jakiegoś powodu ludzie głosowali na p.Małgorzatę, doceniają jej starania , nie rozumiem w czym problem...

Proszę najpierw się upewnić kto pisze, a później oceniać osobę. Bardzo to krzywdzące. Po wypowiedzi można poznać wyborców danej osoby, nie będę żądać przeprosin, choć byłoby miło. Dobrego dnia życzę. Anna Bieryt
Cytować
-6 #30 Iwona 2018-10-23 06:17
Cytuję Ania:
Zgodnie z wyliczeniami p. Małgorzata uzyskała na Brzynie niewiele ponad 30%, należałoby wyciągnąć wnioski a dopiero potem pisać o "moich" wsiach.

Widzę, że ktoś tutaj nie potrafi pogodzić się z przegraną, zacznijmy się tu jeszcze obrażać będzie ciekawiej , głosy z Zarzecza były decydujące , widocznie z jakiegoś powodu ludzie głosowali na p.Małgorzatę, doceniają jej starania , nie rozumiem w czym problem...
Cytować
-4 #29 Ania 2018-10-22 20:14
Zgodnie z wyliczeniami p. Małgorzata uzyskała na Brzynie niewiele ponad 30%, należałoby wyciągnąć wnioski a dopiero potem pisać o "moich" wsiach.
Cytować
+3 #28 Aniela 2018-10-22 19:17
Gratulacje dla Pana Wójta.
Zwyciężyła rzetelna praca i szacunek do każdego petenta, niezależnie od poglądów. Wielu powinno się uczyć od Pana.
Cytować
+3 #27 Małgorzata 2018-10-22 18:04
Cytuję ...:
Gratulacje dla pani radnej Brzyny i Zarzecza ! Cieszę się że ktoś tak odpowiedzialny, ambitny, wykształcony, konsekwentny , ktoś komu zależy na Brzynie i Zarzeczu, a nie tylko na rozgłosie znów będzie nas reprezentował . Pozdrawiam

Dzìękuję za miłe słowa i zrozumienie intencji moich działań. Pozdrawiam serdecznie.
Cytować
+4 #26 Małgorzata 2018-10-22 17:24
Cytuję Miłosz:
Dziękujemy pani Małgorzacie za lepszy dojazd do domu , barierki i oznaczenia w trudniejszych terenach naszej Brzyny! życzymy dalszych sukcesów!

To zaszczyt pracować dla takich mieszkańców. Dziękuję serdecznie WSZYSTKIM za WSZYSTKIE CIEPLE SŁOWA.
Cytować
+4 #25 Małgorzata 2018-10-22 17:22
Cytuję Ania:
Przykre jest to że nasza radna Małgosia chwali się na Brzynie drogami zarobionymi w Maszkowicach i Zarzeczu.

Zarzecze cieszy się inwestycjami! Moje podsumowanie dotyczy dróg: na Biedroniówkę - do Warzechów, na Widomą, do os. Tokarze, Do Klagów, na Przybieraz (częsć Brzyny), do Bierytów, na Łodziska i główna droga - na Kąty. Zapewniam Panią, że to jest terytorium Brzyny! Nie chwalę się! Nie czuję takiej potrzeby. Wystarczyło poczytać sprawozdanie Wójta Dziedziny z okresu Jego kadencji. Czy mam jeszcze skomentować jakąd kolejną bzdurę?
Cytować
+1 #24 Anna 2018-10-22 16:20
Cytuję qwerty:
Cytuję Wyborca:
To się zapowiada kolejne 4 lata niczego


jak się już chcesz wypowiadać na jakiś temat to lepiej sprawdź swoje informacje. 5 lat a nie 4 będzie trwała kadencja. A bez niczego? Trzeba być ślepym żeby nie widzieć jakie zmiany zaszły w naszej gminie przez ostatnie 4 lata.
Cytować
0 #23 Anna 2018-10-22 16:19
Cytuję Xxxxx:
No to szkoda ze na Brzynie bez zmian czyli kolejne 4 lata niczego bo nie stety ale pani radna nie walczy o nic dla tej miejscowości.

Jesli ktos jest przeciwnikiem to wiadomo ze.nigdy nie.bedzie chcial widziec zmian ktore zaszly !!
Cytować
+3 #22 Miłosz 2018-10-22 14:45
Dziękujemy pani Małgorzacie za lepszy dojazd do domu , barierki i oznaczenia w trudniejszych terenach naszej Brzyny! życzymy dalszych sukcesów!
Cytować
+3 #21 janek 2018-10-22 14:30
Najważniejsze że Wójtem Gminy Łącko pozostał Jan Dziedzina. Gratulacje.
Cytować
+6 #20 Grzegorz 2018-10-22 13:52
Cytuję wyborca:
Pani Małgorzato! dziękujemy za stowarzyszenie "Brzyna to My" , za darmowe wyjazdy moich dzieci na basen i za dobrze zorganizowany festyn w Brzynie ! Coś się tu nareszcie dzieje! życzę powodzenia w dalszej pracy :-)

Wydaje mi się, że Stowarzyszenie zrzesza większą liczbę członków, każdy bierze czynny udział. Skąd wiadomo, że pomysł na festyn, wyjazdy dzieci na basen poddała Pani Małgorzata a nie inni członkowie Stowarzyszenia? Nie należy łączyć przynależności do takiej organizacji z kandydowaniem na radnego. Oczywiście brawo dla wszystkich osób ze Stowarzyszenia, sam byłem na festynie - świetna organizacja, szczytny cel, mimo deszczowej pogody dobrze się bawiłem! Życzę sił i pomysłowości Pani radnej, aby urokliwa miejscowość zaczęła się w końcu rozwijać - macie mnóstwo możliwości, piękne tereny, zacisze wykorzystajcie to! Pozdrawiam
Cytować
-2 #19 Ania 2018-10-22 13:42
Przykre jest to że nasza radna Małgosia chwali się na Brzynie drogami zarobionymi w Maszkowicach i Zarzeczu.
Cytować
+1 #18 Franek 2018-10-22 12:19
Cytuję mieszkaniec:
Słaby wynik Sołtysa Jazowska!
374 głosów do 167 to słabo?
Cytować
-2 #17 mieszkaniec 2018-10-22 12:03
Słaby wynik Sołtysa Jazowska!
Cytować
+2 #16 Stokrotka 2018-10-22 10:31
Brawo pani Małgorzato.Trzałam za pania kciuki.Jest pani odpowiednią osobą na odpowiedmim stanowisku.Ma pani odpowiednie referencje aby pracować z tak odpowiedzialnym,kulturalnym i zaangażowanym w swej pracy z panem Dziedziną.Super .Życzę dalszych sukcesów w pracy.
Cytować
+6 #15 WYBORCA 2018-10-22 09:44
GRATULACJE DLA PANI ANNY BIERYT,KTÓRA WYGRAŁA PEWNIE NA BRZYNIE!PANI ANIA TO UCZCIWA,ODPOWIEDZIALNA I DOBRA OSOBA,INTELIGENTNA,OCZYTANA KOBIETA!UDZIELA SIĘ W STOWARZYSZENIU ''BRZYNA TO MY''WIĘC MA JUŻ PRAKTYKĘ W PRACY SPOŁECZNEJ,DLATEGO SZKODA,ŻE NIE PRZESZŁA...
Cytować

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates