olmezan

Ogłoszenia parafialne - gratulacje dla Związku Podhalan Oddział Jazowsko!

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 

          Poniżej ogłoszenia prafaialne na dwudziestą ósmą niedzielę w ciągu roku. Dołączamy się do gratulacji dla Związku Podhalan Oddział Jazowsko, za sobotnią uroczystość poświęcenia sztandaru. Prezesem związku jest Pan Jan Biel.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Gratulujemy Związkowi Podhalan Oddział Jazowsko pięknej uroczystości poświęcenia sztandaru. Szczęść Boże!

2. Dzisiaj obchodzimy 18. Dzień Papieski, a we wtorek, 16 października będziemy wspominać 40. rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża. Rozważajmy na nowo nauczanie św. Jana Pawła II. Zachęcamy, abyśmy nadal budowali żywy pomnik papieża Polaka w sercach młodych, zdolnych, ale naszych ubogich rodaków, których edukację możemy wspierać za pośrednictwem Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

3. Dzisiaj także w Dniu Edukacji Narodowej nasze myśli kierujemy w stronę nauczycieli, katechetów i wychowawców. Otoczmy ich naszymi modlitwami.

4. W czwartek, 18 października, w kalendarzu liturgicznym przypada święto św. Łukasza Ewangelisty. Jednocześnie jest to Dzień Modlitw za Pracowników Służby Zdrowia. Gorącą modlitwą obejmiemy wszystkich, którzy troszczą się o nasze zdrowie i życie.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15:00.

6. Zbiórka kandydatów na ministrantów w środę o 15:30, ministrantów we wtorek o 16:00, a lektorów we czwartek po wieczornej Mszy św.

7. Spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej w piątek o 16.30, a Grupy Młodzieżowej w piątek o 18.30.

8. Za tydzień rozpoczynamy Tydzień Misyjny.

9. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę oraz indywidualne przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni i dzieła duszpasterskie. W przyszłą niedzielę składka gospodarcza na pokrycie kosztów związanych z remontem schodów.

10. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.

11. W sobotę, 27 października odbędzie się wyjazd do Kościoła księży Salezjanów w Krakowie na Mszę Św. o uzdrowienie i spotkanie ewangelizacyjne z modlitwami wstawienniczymi, organizowane przez Wspólnotę Przymierza Rodzin MAMRE. Wyjazd jest przeznaczony zarówno dla młodzieży, jak i osób dorosłych pragnących pogłębić swoją wiarę, cierpiących na dolegliwości fizyczne, czy doświadczających różnych trudności w swoim życiu. Wyjazd z parkingu pod kościołem w Jazowsku o godz. 15.30, a powrót jest planowany około północy. Koszt wyjazdu to 25 zł. Zapisy w zakrystii do czwartku 25 października. Serdecznie zapraszamy.

12. Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.

13. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Marian Faron z Jazowska. Polecamy jego nieśmiertelną duszę miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.

 

fot.własne;

źródło:parafiajazowsko.pl

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates