olmezan

Jazowsko - ciekawa inwestycja w dobrej lokalizacji

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 

obsluga rowerzystow

 

    Kolejna dobra wiadomość dla mieszkańców naszej gminy związana ze ścieżką rowerową, zostanie ona uzupełniona o miejsce obsługi rowerzystów, tuż przy orliku. Mamy nadzieję, że teren zostanie objęty monitoringiem....

Dzięki staraniom władz Gminy Łącko obok Orlika w Jazowsku (na działce nr 593/3) przy istniejącej trasie VeloDunajec powstanie Miejsce Obsługi Rowerzystów, czyli tzw. MOR.Inwestycja pn. „Budowa obiektów małej architektury w miejscach publicznych (miejsce obsługi rowerzystów wraz z wyposażeniem) oraz remont drogi rowerowej w miejscowości Jazowsko na działce nr 593/3 obręb 0005 Jazowsko” sfinansowana zostanie przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie, natomiast teren pod budowę nieodpłatnie przekazała Gmina Łącko.Miejsce Obsługi Rowerzystów wyposażone będzie w zadaszoną wiatę z ławeczkami i stołami. Obok niej zostaną zamontowane stojaki rowerowe, stacjonarny grill oraz przenośna toaleta, całość zostanie też oświetlona latarniami hybrydowymi solarno-wiatrowymi. Zamontowana zostanie również tablice informacyjna z mapą turystyczną, która pozwoli sprawdzić, na jakim etapie trasy znajdują się podróżujący cykliści.
Wartość inwestycji według kosztorysu przygotowanego przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie wyniesie 160 tys. zł. (lacko.pl)

 

fot.własne;

źródło: lacko.pl;

Komentarze   

+12 #5 kiki 2018-10-12 11:16
patrzcie wkońcu na oczy kto nie rzuca słów na wiatr. nie puszcza pustych obietnic tylko nie mówi a robi. Jazowsko popierajac Klaga kompromitujesie tak samo jak on startując w tych wyborach:( cóż on za swoja poprzednią kadencję zrobił dla jazowska? bo jakoś ciężko coś dostrzec.. ale cóż pan (sołtys) każe sługa (mieszkańcy) musi...
Cytować
-14 #4 Lew 2018-10-11 10:52
Cztery lata chude dla Jazowska i okolic, aż tu nagle przed wyborami bum, inwestycja goni inwestycję,szkoda, że wybory nie odbywają się częściej ;-) Nie obiecuj, jeśli nie zamierzasz obietnicy dotrzymać!
Cytować
-11 #3 Zosia S. 2018-10-11 04:48
OLA Naucz się czytać ze zrozumieniem.
Cytować
+11 #2 OLA 2018-10-10 09:45
Czy ja dobrze zrozumiałam że Pan Janusz K. robi to z prywatnych pieniędzy??Bo czytając powyższy komentarz na to wskazuje?
Cytować
-20 #1 Lolek 2018-10-10 03:45
Czyli znowu Urząd Gminy chwali się NIE SWOJĄ inwestycją!!! Widać przed wyborami wszystkie chwyty dozwolone.
Miejsce Obsługi Rowerzystów buduje Zarząd Dróg Wojewódzkich (Janusz Klag) a Urząd Gminy (Jan Dziedzina) łaskawie przekazał grunt pod inwestycję. I to jest prawdziwy obraz przedsięwzięcia. Manipulacjom ze strony urzędu widać nie ma końca...
Cytować

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

free joomla templatejoomla template

Dzisiaj jest: Czwartek
13 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Lucja, Łucja, Otylia, Włodzisława
Do końca roku zostało 19 dni.
Zodiak: Strzelec
nowalijka
Restauracja "Nowalijka"
Karta dań - kliknij
kontakt- 182622030

  

Sklep Wielobranżowy abc

Obidza - Jan Górka 

kliknij, aby wyświetlić gazetkę

        

  

piano logo3

www.pianodesign.pl

PIANO DESIGN - SALON MUZYCZNY,

PIANINA, FORTEPIANY - NAPRAWA

 

dereń jadalny

www.derenjadalny.cba.pl

2018  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates