olmezan

Ogłoszenia parafialne - dwudziesta siódma niedziela w ciągu roku

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Poniżej ogłoszenia parafialne na dwudziestą siódmą niedzielę w ciągu roku.

1. Trwamy na codziennej modlitwie różańcowej w kościele o godz. 17:00, niedziela 15:30; Brzyna 16:00. Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w modlitwie wspólnotowej, zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinie lub indywidualnie.

2. Zbiórka kandydatów na ministrantów we wtorek o 15:30, ministrantów we wtorek o 16:00, a lektorów we czwartek po wieczornej Mszy św.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15:00.

4. Spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej w piątek o 17:00.

5. W piątek po wieczornej Mszy Świętej odbędzie się kolejna medytacja biblijna przed Najświętszym Sakramentem, prowadzona przez Wspólnotę Przymierza Rodzin MAMRE. Serdecznie zapraszamy do udziału.

6. W przyszłą niedzielę po raz 18. będziemy obchodzić Dzień Papieski. Jak co roku przeprowadzona zostanie zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą uzdolnioną ubogą młodzież.

7. Na stronie internetowej znajdują się terminy spotkań przed bierzmowaniem dla klas VIII i III gimnazjum.

8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę oraz indywidualne przeznaczone na dzieła duszpasterskie i utrzymanie naszej parafii.

9. Województwo Małopolskie realizuje projekt pod nazwą „Małopolski Tele-Anioł” z myślą o osobach starszych i chorych, które wymagają wsparcia ze strony innych osób. Jedną z form pomocy może być tzw. opaska życia, która pozwala na szybki kontakt z Centrum Teleopieki, gdzie pracują ratownicy medyczni, mogący udzielić fachowej porady lub wezwać pomoc. Inną formą są usługi opiekuńcze w domu chorego. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do informacji zamieszczonych na stronie internetowej www.malopolska.pl/teleaniol.

10. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.

11. Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.

12. Wszyscy jesteśmy uczestnikami ruchu drogowego. Prosimy w czasie zbliżającej się jesienno-zimowej szarówki, zwłaszcza osoby starsze, o ubieranie odblasków w drodze na nabożeństwa wieczorne. Odblaski ratują nam życie. Apelujemy do wszystkich kierowców: o kulturalną, ostrożną i bezpieczną jazdę! Do wszystkich uczestników ruchu - o poszanowanie dla życia, bo jest ono darem Bożym!

fot.własne;

źródło: parafiajazowsko.pl

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates