olmezan

Dobra wiadomość - powstaną place zabaw w Jazowsku i Kadczy

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

plac zabaw

    Bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców Kadczy i Jazowska. Jak informuje gminna strona internetowa: "Gmina Łącko złożyła wniosek dotyczący rozwoju infrastruktury rekreacyjnej Gminy Łącko poprzez budowę placów zabaw w miejscowościach Jazowsko i Kadcza w ramach Naboru LGD Brama Beskidu. Wniosek ten pozytywnie przeszedł etapy oceny. Projekt obejmuje budowę dwóch placów zabaw, po jednym w Jazowsku i w Kadczy. W ramach zadania przewidziano montaż takich urządzeń jak: huśtawki równoważnie, huśtawki podwójne, bujaki sprężynowce, urządzenia wielofunkcyjne, karuzele tarczowe, a także przewidziano montaż ławek i koszy na śmieci oraz wykonanie piaskownicy. Ponadto place zabaw będą w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych i umożliwią one bezpieczne i aktywne spędzanie czasu wolnego. Przewidywany termin zakończenia realizacji inwestycji to czerwiec 2019 r. Wartość całego zadania ma wynieść 237 892 zł, w tym pozyskane dofinansowanie to 151 370 zł"

Plac zabaw w Jazowsku tak jak widzimy na zdjęciu powstanie tuż przy remizie OSP w Jazowsku, wzbogaci się on o kolejne "urządzenia" dzięki pieniądzom ze środków sołeckich - przeznaczona jest na to kwota ponad 6 tyś złotych.

fot.własne;

źródło: lacko.pl i własne;

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates