olmezan

Ogłoszenia parafialne - osiemnasta niedziela w ciągu roku

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 


Poniżej ogłoszenia parafialne na osiemnastą niedzielę w ciągu roku.

 

1. Witamy w parafii wszystkich gości i odpoczywających i życzymy miłego odpoczynku.

2. Jutro będziemy świętować tajemnicę Przemienienia Pańskiego - centralne uroczystości odpustowe w Bazylice w Nowym Sączu, również odpust w Kamienicy - suma o 11.00, a w czwartek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15.00 - 18.00. O 17.45 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. W piątek po wieczornej Mszy Świętej serdecznie zapraszamy na medytację biblijną przed Najświętszym Sakramentem, prowadzoną przez Wspólnotę Przymierza Rodzin Mamre.

6. Spotkanie przedpielgrzymkowe PPT w przyszłą niedzielę 12.08 w Łącku o 19.00.

7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na utrzymanie nasze świątyni dzieła duszpasterskie. W ostatnią niedzielę z okazji poświęcania pojazdów zebraliśmy 4138. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

9. Wszystkim solenizantkom i solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej.

10. W minionym tygodniu odszedł do wieczności Ś.P. Wincenty Łabuda. Polecajmy jego nieśmiertelną duszę Miłosierdziu Bożemu; dobry Jezu, a nasz Panie...

11. Ks. Marek Kordecki odprawi od 1 września dwie serie mszy św. za Ś.P. Włodzimierza Warzechę - szczegóły na stronie internetowej parafii.

 

fot.własne arch.

źródło: parafiajazowsko.pl

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates