olmezan

Brzyna To My - Biesiada Rodzinna

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

 

brzyna to my

    Takie informację to my lubimy! Mianowicie w najbliższą niedzielę (15 lipca)  w Brzynie odbędzie się pierwsza Biesiada Rodzinna. Organizatorem wspólnej zabawy jest Stowarzyszenie Brzyna To My. Początek biesiady, która zapowiada się bardzo atrakcyjnie zaplanowano na godzinę 14:00 ( plac byłej szkoły ok. 350 metrów nad kaplicą ) Przy okazji poprosiliśmy Panią Małgorzatę Kozik, która jest jedną z założycielek stowarzyszenia o przybliżenie czytelnikom zakresu jej działania. 

Stowarzyszenie Brzyna to My powstało 29 sierpnia 2017r. w składzie osobowym mamy dziewięć mieszkanek Brzyny.Zakładając naszą organizację zamierzamy dać naszym dzieciom lepszy dostęp do wielu dóbr cywilizacyjnych, takich jak basen, jazda na nartach, wycieczki, atrakcyjne formy spędzania wolnego czasu.  Bardzo ważnym celem dla nas, jest również zorganizowanie atrakcji dla osób starszych. Chcemy umożliwić im spotkanie z rówieśnikami, może wyjechać i zwiedzić interesujące miejsca. Wszystko zależy od naszych możliwości finansowych.

Do tej pory pozyskałyśmy fundusze na zorganizowanie nauki pływania dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat. Projekt był bardzo udany, dzieciaki z wielkim zapałem i radością uczestniczyły w zajęciach. Niestety nie możemy kontynuować naszego projektu, gdyż dla rodziców opłacenie nauki dla dwojga czy trojga pociech jest ponad możliwości finansowe. Postanowiłyśmy zatem zorganizować Biesiadę Rodzinną aby:
• zintegrować mieszkańców, umożliwić spotkanie w szerszym, niecodziennym gronie
• zebrać kwotę potrzebną do sfinansowania kolejnych lekcji pływania dla większej grupy dzieci
• promować naszą miejscowość, poprzez organizację wydarzeń kulturalnych.

biesiada rodzinna

 

źródło: Brzyna To My

Strona stowarzyszenia na facebooku: kliknij

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

free joomla templatejoomla template

Dzisiaj jest: Poniedziałek
10 Grudnia 2018
Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka
Imieniny obchodzą
Andrzej, Daniel, Judyta, Julia, Maria,
Radzisława

Do końca roku zostało 22 dni.
Zodiak: Strzelec
nowalijka
Restauracja "Nowalijka"
Karta dań - kliknij
kontakt- 182622030

  

Sklep Wielobranżowy abc

Obidza - Jan Górka 

        

  

piano logo3

www.pianodesign.pl

PIANO DESIGN - SALON MUZYCZNY,

PIANINA, FORTEPIANY - NAPRAWA

 

dereń jadalny

www.derenjadalny.cba.pl

2018  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates