olmezan

Brzyna To My - Biesiada Rodzinna

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

 

brzyna to my

    Takie informację to my lubimy! Mianowicie w najbliższą niedzielę (15 lipca)  w Brzynie odbędzie się pierwsza Biesiada Rodzinna. Organizatorem wspólnej zabawy jest Stowarzyszenie Brzyna To My. Początek biesiady, która zapowiada się bardzo atrakcyjnie zaplanowano na godzinę 14:00 ( plac byłej szkoły ok. 350 metrów nad kaplicą ) Przy okazji poprosiliśmy Panią Małgorzatę Kozik, która jest jedną z założycielek stowarzyszenia o przybliżenie czytelnikom zakresu jej działania. 

Stowarzyszenie Brzyna to My powstało 29 sierpnia 2017r. w składzie osobowym mamy dziewięć mieszkanek Brzyny.Zakładając naszą organizację zamierzamy dać naszym dzieciom lepszy dostęp do wielu dóbr cywilizacyjnych, takich jak basen, jazda na nartach, wycieczki, atrakcyjne formy spędzania wolnego czasu.  Bardzo ważnym celem dla nas, jest również zorganizowanie atrakcji dla osób starszych. Chcemy umożliwić im spotkanie z rówieśnikami, może wyjechać i zwiedzić interesujące miejsca. Wszystko zależy od naszych możliwości finansowych.

Do tej pory pozyskałyśmy fundusze na zorganizowanie nauki pływania dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat. Projekt był bardzo udany, dzieciaki z wielkim zapałem i radością uczestniczyły w zajęciach. Niestety nie możemy kontynuować naszego projektu, gdyż dla rodziców opłacenie nauki dla dwojga czy trojga pociech jest ponad możliwości finansowe. Postanowiłyśmy zatem zorganizować Biesiadę Rodzinną aby:
• zintegrować mieszkańców, umożliwić spotkanie w szerszym, niecodziennym gronie
• zebrać kwotę potrzebną do sfinansowania kolejnych lekcji pływania dla większej grupy dzieci
• promować naszą miejscowość, poprzez organizację wydarzeń kulturalnych.

biesiada rodzinna

 

źródło: Brzyna To My

Strona stowarzyszenia na facebooku: kliknij

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates