olmezan

Ogłoszenia Parafialne - dochód z festynu

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 

Poniżej Ogłoszenia Parafialne na nadchodzący tydzień:

Witamy w naszej parafii wszystkich gości i odpoczywających na urlopach.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy w środę o godz. 18:00.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15:00. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:45. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do sakramentu pokuty w środę i czwartek od 17:30, a w piątek od godz. 17:00; Brzyna od 16:00 i Msza św. Adoracja HS NSPJ po wieczornej Mszy św.

5. Różaniec w intencji matek w stanie błogosławionym oraz małżeństw otwartych na dar życia z uroczystym błogosławieństwem w sobotę o godz. 17:30.

6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę oraz indywidualne przeznaczone na utrzymanie naszej parafii i dzieła duszpasterskie.

7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

8. Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia, a szczególnie Panu kościelnemu Tomaszowi składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.

9. „Pełni Ducha Świętego budujemy Kościół na wzór Chrystusa” to hasło XXXVI Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę, która rozpocznie się 17 VIII 2018 r. Eucharystią o godz. 6.30 sprawowaną na placu katedralnym w Tarnowie. Radio RDN małopolska i Nowy Sącz będą transmitowały Msze św. w Tarnowie i Częstochowie oraz każdego dnia przekazywało relacje z pielgrzymki. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską będą prowadzone, tak jak w latach ubiegłych, w każdej parafii przez lipiec, a w sierpniu w miejscach organizacji poszczególnych grup. Koszt uczestnictwa w PPT nie uległ zmianie i wynosi 90,00 zł od osoby. Jeśli z domu idzie więcej osób, każda następna płaci 60,00 zł. a każde następne dziecko z rodziny do kl. III Gim. 20 zł.

10. Chcemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji festynu parafialnego: dobrodziejom, ofiarodawcom, tym którzy ofiarnie pracowali przy przygotowaniu obiektu Budowlanych, przy przygotowaniu sceny, wszystkim zaangażowanym dzieciom i młodzieży, paniom z Grabki, Zespołowi Jazowiaczek. Szczególne podziękowanie kierujemy do:

- Urzędu Gminy w Łącku

- GOK w Łącku

- ZGK w Łącku

- Łąckiego Banku Spółdzielczemu

- KS Budowlani Jazowsko

- Firmy GRZEŚ z Nawojowej

- Zakłady Mięsne LEŚNIAK Nowy Sącz

- AUTO HANDEL Nieć Stawiarski

- PIKO Mamala

- Parafii pw. NSPJ w Dębicy Latoszynie

- Państwu Annie i Stanisławowi Czapla z Dębicy

Dziękuję Wam wszystkim za uczestnictwo i hojność. Dochód z festynu po odliczeniu kosztów to 10000 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na remont schodów.

 

fot.własne;

źródło: parafiajazowsko.pl

Komentarze   

0 #3 aster 2018-07-03 11:01
masz Franek rację:) ja też tego nie rozumiem po co taki dziwny wyścig szczurów... wystarczy przypomnieć sobie pierwszy festyn:)) po pierwsze był zorganizowany przez Proboszcza i ludzi dobrej woli a po drugie w INNYM terminie niż w parafiach ościennych. i jakoś wtedy dochód był dużo wyższy i wogóle zabawa na 102:)) ale ks wikariusze byli bardziej życiowi a teraż to tylko ks Mietka żal bo robi za wszystkich żeby jakoś ta parafia wychodziła z twarzą..ale nikt tego nie zauwża:(szkoda
Cytować
+6 #2 Beata 2018-07-01 09:48
Myślę że przy takich mieszkańcach i tak jest super ..jednak są jeszcze dobrzy ludzie w innych parafiach może i jest lepiej więcej atrakcji itd ale tam ludzie potrafią być zgranie życzliwi sołectwo się angażuje a u nas zawiść parafia tylko błędy wytykać gminie a sami też mało dzialaja
Cytować
+2 #1 Franek 2018-07-01 08:53
Cienko nazbierali ale co się dziwić jak w tym samym czasie było w Gołkowicach gdzie atrakcji więcej. Po jakiego czorta robią to ciągle w tym samym czasie co w Gołkowicach, czy tak trudno się porozumieć? Pytanie, kto się komu w pycha terminami. Z tego co wiem to w Gołkowicach chyba zawsze było w ostatni tydzień czerwca to dlaczego u nas nie można zrobić wcześniej czy później? Mam wrażenie, że to jakaś chyba gra aby pokazać, że my też potrafimy tylko, że efekty jakoś mizerne
Cytować

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates