olmezan

Jazowsko zadupie - zlikwidowano pocztę

Ocena użytkowników:  / 5
SłabyŚwietny 

poczta

   Smutne to....Został zlikwidowalny oddział Poczty Polskiej w Jazowsku - Jazowsko 463 - Opijówka..... choć z informacji jakie uzyksliśmy w oddziale Poczty Polskiej w Łącku, placówka nie została zlikwidowana - tylko zawieszona!. Tak czy inaczej...podsumowując nie ma placówki Poczty Polskiej w Jazowsku...

fot.galeriaplaza.pl

Komentarze   

+3 #2 Franek 2018-05-06 20:18
Poczta a raczej punkt pocztowy na Opijówce to poroniony pomysł, bo to nikomu po drodze. Większość jeździ w kierunku N. Sącza a ci na nogach to już zupełnie odcięci. Nawet zwykłej małej przesyłki nie wyślesz.
Cytować
+4 #1 SOŁTYS 2018-05-03 09:50
Nie jestem pewien, czy to była placówka Poczty Polskiej jako taka, czy jedynie agencja pocztowa, pracująca jako punkt Poczty, prowadzona przez ajenta. Bo pełnoprawny urząd pocztowy zlikwidowano już kilka lat temu, w którym pracowali listonosze. Później działała właśnie ta agencja w dawnym budynku gromadzkim. I pewnie tam jeszcze jako taki ruch był, bo to centrum wsi. Na Opijówce pewnie półtora klienta przychodziło, co nie pozwoli na utrzymanie punktu. Poza tym trzeba zauważyć, że sporo klientów punktu przejął Bank z filią w Jazowsku, lepiej zlokalizowany i tam mnóstwo ludzi dokonuje wpłat. Listonosze listu do Jazowska wożą od kilku lat z Łącka. Wydaje mi się, że punkt pocztowy może mieć powodzenie tylko wtedy, gdy jest w centrum. Nikt z Równi czy z Gruszowa nie będzie zasuwał na Opijówkę po znaczek.
Cytować

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

free joomla templatejoomla template

Dzisiaj jest: Niedziela
27 Maja 2018
Imieniny obchodzą
Beda, Izydor, Jan, Juliusz, Lucjan,
Magdalena, Radowit

Do końca roku zostało 219 dni.
Zodiak: Bliźnięta
sekret piekna

 Sekret Piękna

Gabinet Kosmetyczny

Urszula Bochenek

Naszacowice 149

tel.696-511-114

www.sekretpiekna-ub.pl

Kliknij zobacz aktualną gazetkę

Sklep Wielobranżowy abc

Obidza - Jan Górka 

logo1

2018  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates