olmezan

Co z tym autobusem? - Nowiny Jazowskie nr IV

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

        Nowiny Jazowskie - IV numer jest już dostępny. W tym wydaniu wśród paru innych tematów poruszono kwestię wydłużenia kursu autobusu linii 47, który obecnie kursuję do Kadczy a miał mieć planowaną zatoczkę przy budynku wielofunkcyjnym - w Jazowsku. Z naszych informacji wynika ( także dopytywaliśmy się w tej kwestii), że temat na dzień dzisiejszy jest nieaktualny, choć byłyby na to pieniądze...Czyli jeden wielki bezsens. Wydanie można odebrać od naszego sołtysa przez -3- najbliższe soboty w budynku wielofunkcyjnym od godziny 7:00 do 11:30 przy okazji pobierania nakazów płatniczych. Wersja internetowa dostępna jest na naszej stronie - kliknij 

 

fot.własne;

Komentarze   

+3 #1 Franek 2018-02-21 08:36
Busiarze zablokowali. Dlatego apeluję do wszystkich co jeżdżą busami a nie mają miesięcznych.Domagajcie się od nich kategorycznie biletów. choćbyście jechali tylko z Jazowska do Kadczy, cwaniacy pieniądze biorą a do kasy nie wbijają a jak prosisz o bilet to łaskawie z wielkim oporem albo głupio odpowiada po co ci bilet.
Cytować

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

free joomla templatejoomla template

Dzisiaj jest: Sobota
19 Stycznia 2019
Imieniny obchodzą
Andrzej, Bernard, Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk, Kanut, Mariusz, Marta,
Matylda, Mechtylda, Pia, Racimir, Sara

Do końca roku zostało 347 dni.
Zodiak: Koziorożec
nowalijka
Restauracja "Nowalijka"
Karta dań - kliknij
kontakt- 182622030

  

Sklep Wielobranżowy abc

Obidza - Jan Górka 

kliknij, aby wyświetlić gazetkę

        

  

piano logo3

www.pianodesign.pl

PIANO DESIGN - SALON MUZYCZNY,

PIANINA, FORTEPIANY - NAPRAWA

 

dereń jadalny

www.derenjadalny.cba.pl

2019  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates