olmezan

OSP Kadcza - 67 interwencji w 2017 roku

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

      W 2017 roku strażacy z Kadczy wyjeżdżali do różnego rodzaju zdarzeń 67 razy. Opis interwencji zawsze można przeczytać na prężnie działającym fanpagu, i to zazwyczaj w tym samym dniu. Nie brakuję zdjęć z prowadzonych działań -kliknij. Naczelnikiem OSP jest Pan Marek Jodłowski. Strażacy z Kadczy mają na wyposażeniu dwa samochody: Steyr 12S21 oraz Nissan NP300 . W mijającym roku jednostka obchodziła 70 lecie swojej działalności.

Podsumowując rok 2017 dziękujemy Wszystkim, który na co dzień okazują życzliwość i pomagają naszej jednostce w działaniach na rzecz wsi i okolicy. W ubiegłym roku nasza jednostka była wzywana 67 razy do różnego rodzaju zdarzeń. Jeszcze raz pragniemy wyrazić wdzięczność mieszkańcom Kadczy, sponsorom, instytucjom za współpracę i pomoc przy organizacji Jubileuszu 70-lecia OSP Kadcza.
Życząc wszystkim spokojnego roku, liczymy na dalszą owocną współpracę /
źródło: fanpage OSP Kadcza/

W najbliższą sobotę 20 stycznia odbędzie się spotkanie organizacyjne dla osób chętnych do wstąpienia do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, szczegóły na poniższym plakacie.

OSP Kadcza

fot.Archiwum;

źródło: OSP Kadcza

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates