olmezan

Wójt Jan Dziedzina o niedzielnym zebraniu

Ocena użytkowników:  / 4
SłabyŚwietny 

 

Otrzymaliśmy e-maila od Wójta Gminy Łącko Jana Dziedziny z prośba o publikację.

       Pozwalam sobie krótko odnieść się do kwestii wczorajszego zebrania w Jazowsku. Nie mam zamiaru szeroko tematu drążyć ale i nie uciekam od niego. Chcę tylko krótko odnieść się do swojej nieobecności podczas ww. zebrania. Dowiedziałem się o nim we wtorek sprawdzając pocztę wpływającą do urzędu. Funkcja, którą pełnię każe mi żyć ,,z kalendarzem” w rękach i wg kalendarza, w którym niektóre moje obowiązki pojawiają się z dużym wyprzedzeniem. Wcześniej ustalone plany nie pozwoliły mi być na ww. zebraniu- po prostu dowiedziałem się o nim zbyt późno a nikt wcześniej jego terminu ze mną nie uzgadniał. Tak przy okazji pozwolę sobie zauważyć, że informacja jak wpłynęła do urzędu miała charakter informujący a nie zapraszający. Jest to o tyle dla mnie istotne, że wolę mieć jednoznaczny przekaz - mam być na zebraniu czy też nie, bo np. w zamyśle organizujących moja obecność jest zbędna czy też z jakichś względów niewygodna?  Nie komentuję uwag, które miały paść w trakcie zebrania o moim rzekomym ignorowaniu ludzi, czego dowodem miała być nieobecność. Powiem tylko tyle, że w trakcie swojej prawie 20 letniej działalności samorządowej zdarzyło mi się opuścić ledwie kilka zebrań wiejskich (a jest ich co roku co najmniej 16) i to tylko z powodu choroby. Obecność na nich uważam za swój obowiązek i bardzo ważną formę kontaktu z mieszkańcami. Mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że w ciągu tych lat spędziłem więcej czasu na zebraniach w danej miejscowości niż osoba, która ww. uwagę na temat mojej rzekomej ignorancji wyraziła.     

 Z poważaniem Jan Dziedzina

fot.archiwum

Komentarze   

0 #3 Piter 2017-12-28 06:27
Bzdura na bzdurze i bzdurą pogania. Po pierwsze: jak wójt nie może uczestniczyć, to deleguje swojego zastępcę, albo np. sekretarza. Po drugie: odkąd jaśnie pan wymaga specjalnego zaproszenia? Idę o zakład, że w roku wyborczym wójt będzie na każdym zebraniu o którym wpłynie informacja. Po trzecie: niech swoich obecności na zebraniach wójt nie porównuje do obecności wybranych mieszkańców bo to WÓJTA OBOWIĄZEK a dla mieszkańca dobrowolny przywilej!
Cytować
+1 #2 Alicja 2017-12-12 09:34
Gdyby nie sołtys to nikt by nie wiedział! Dziękujemy!
Cytować
+3 #1 Marek 2017-12-12 07:21
Winny się tłumaczy. Czy wójt Dziedzina popiera przeniesienie Romów do Jazowska? Proste pytanie. Prosimy o odpowiedź. Tak czy nie? I o tyle tylko nam chodzi.
Cytować

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates