olmezan

Słaby start naszych drużyn

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

sokol 2017

 

              Drużyny reprezentujące naszą gminę w sądeckiej "A" klasie mają za sobą 4 kolejkę tych rozgrywek. Górka i Zyndram rozegrały po 3 spotkania - w 3 kolejce drużyny miały rozegrać między sobą mecz derbowy, jednak ze względu na fatalne warunki został on przełożony. Ogólnie start sezonu można uznać za słaby. Budowlani w 4 kolejkach zgromadzili tylko 2 punkty, dwa remisy dwie porażki. Co ciekawe, oba zdobytę punkty to wyjazdowe remisy z Łososiną i Heleną - u siebie dwie porażki ze Sokołem i Świniarskiem. Zyndram po 3 spotkaniach ma na koncie 4 punkty, czyli zwycięstwo u siebie z Ubiadem , remis na wyjeździe z Witowicami i porażka u siebie z Heleną. Najgorzej ma się Górka, która boryka się z kontuzjami zawodników. Drużyna ze Szczereża przegrała wszystkie 3 spotkania. Wysoka porażka z Dunajcem na wyjeździe 0-5, i porażki po 3-1 z beniaminkiem Przydonicą - wyjazd, i Hartem u siebie. Warto dodać, że drużyna ze Szczereża licząc poprzedni sezon rozgrywkowy nie zwyciężyła od 8 spotkań, kiedy to w maju pokonała Świniarsko. W tej chwili Górka zajmuję ostatnie miejsce 16 miejsce, Budowlani -13, Zyndram 10. Podsumowując..... na 10 rozegranych spotkań naszych drużyn, tylko jedno zwycięstwo. Jest to początek sezonu i liczymy na lepsze wyniki !

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template

Dzisiaj jest: Niedziela
29 Marca 2020
Imieniny obchodzą
Cyryl, Czcirad, Eustachy, Eustachiusz,
Ostap, Wiktoryn

Do końca roku zostało 278 dni.
Zodiak: Baran
nowalijka
Sprawdź "Danie Dnia" na dzisiaj
kliknij
Restauracja "Nowalijka"
Dowóz Jazowsko,Łącko okolica
zamówienia tel- 182622030
lub 518292906
karta dań
kliknij
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  

2020  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates