olmezan

Nibylandia Łącko - Sala zabaw

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 IMG 2722

     "Tu dzieciaki wybiegają się za wszystkie czasy, a drodzy Rodzice wypiją pyszną kawkę i zjedzą dobre ciasto. Wszystkich zapraszamy już w kwietniu!" Taka informację możemy przeczytać na facebookowej stronie Nibylandii, postanowiliśmy sprawdzić czy rzeczywiście jest tak kolorowo. Nibylandia mieści się w dużym budynku, w którym znajduję się także specjalistyczny sklep "Plechta", i tu uwaga  - parking Nibylandii mieści się za budynkiem tegoż sklepu, trzeba zgodnie z informującymi strzałkami kierować się na wspomniany parking. Mamy do wyboru parkingi, podziemny - niezbyt duży,  i  na zewnątrz. Ogólnie jest wystarczająco dużo miejsc do zaparkowania samochodu. Gdy wysiądziemy z samochodu szukamy wejścia, i tu plus - strzałki z logo Nibylandii prowadzą nas do windy, a w niej czytelny napis informuję nas, że mamy wysiąść na pierwszym piętrze. Sama Sala zabaw jest pełna atrakcji, zjeżdżalnie, basen z piłkami, tory przeszkód, to tylko niektóre z nich. Przygotowane atrakcję służą nie tylko starszym dzieciom ( do 11 lat), ale i dla tych najmłodszych w wieku 1-3 wydzielony jest specjalny kącik - za co można przypisać spory plus. Jest bezpiecznie, elementy konstrukcji jak i samej sali (kawiarenki) są odpowiednio zabezpieczone -  co pozwala rodzicom zerknąć nawet do prasy, która jest tu dla gości przygotowana. Podsumowując jest sporo atrakcji - niektóre z nich wymagają odpowiednich umiejętności bawiącego się dziecka. W sali gra  miła muzyka, a zamówioną kawę możemy popijać siedząc przy stoliku w wygodnych krzesłach. Kawa rzeczywiście jest pyszna, jakby komuś było mało może zamówić i ciasto, my z tego nie skorzystaliśmy, bo przybyliśmy tuż po samym obiedzie;) . Na koniec dziękujemy obsłudze za mile spędzony czas,  i tu niespodzianka - dostaliśmy od Pani Beaty - właścicielki - specjalnie dla was darmowe wejściówki!  Proszę śledzić nasz profil na facebooku a może uda się wam je zdobyć. Bardzo dobra inicjatywa, która powstała w naszej Gminie i szczerze polecamy te miejsce - nie trzeba już za takimi atrakcjami specjalnie jeździć do Nowego Sącza. Profil Nibylandii na Facebooku - kliknij

IMG 2722

IMG 2724

IMG 2726

IMG 2727

IMG 2728

IMG 2729

IMG 2730

Komentarze   

+1 #3 heh 2017-05-04 21:34
w tytule jest napisane że w Łącku , co za....
Cytować
+1 #2 Ja 2017-05-04 10:31
"Nibylandia mieści się w dużym budynku, w którym znajduję się także specjalistyczny sklep "Plechta"" brawo panie redaktor. czyli gdzie? na Marsie? Proszę o podanie nazwy miejscowości.
Cytować
+1 #1 Ania 2017-04-29 17:40
Super
Cytować

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates