olmezan

Fatalna prognoza pogody

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

snieg

 

Fatalna prognoza pogody na najbliższe dni, no chyba, że ktoś lubi śnieg w drugiej połowie kwietnia. Portal lowcyburz.pl podaję:

W kolejnych dniach intensywne opady mokrego śniegu najprawdopodobniej skoncentrują się w południowej części kraju. Niepokojąco wygląda prognoza dla obszarów górskich i podgórskich, w szczególności na południu woj. małopolskiego i śląskiego. Utrzymujące się na terenach górskich i podgórskich nawet przez 2 doby obfite opady śniegu mogą doprowadzić do powstania nawet 50-70 centymetrowej nowej pokrywy śnieżnej. Najsilniejsze opady śniegu będą występować we wtorek, środę i mogą się utrzymać nawet do czwartku do godzin popołudniowych. Tak duża ilość śniegu prawdopodobnie doprowadzi do paraliżu tego regionu Polski.

Nie pozostaje nic innego jak przygotować łopatę do odśnieżania... . Problemem jest także fakt, że wiele osób zmieniło już koła w samochodach z zimowych na letnie...Nie mówiąc o drzewach owocowych, które kwitną, i takiego powroty zimy mogą nie wytrzymać. Poniżej mapa sumy opadów na środę-czwartek. Mamy nadzieję, że prognoza się nie sprawdzi.

mapka

źródło lowcyburz.pl;

foto.archiwum;

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

free joomla templatejoomla template

Dzisiaj jest: Niedziela
21 Stycznia 2018
Dzień Babci
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Epifani, Jarosław,
Jarosława, Jerosława, Marcela

Do końca roku zostało 345 dni.
Zodiak: Wodnik
sekret piekna

 Sekret Piękna

Gabinet Kosmetyczny

Urszula Bochenek

Naszacowice 149

tel.696-511-114

www.sekretpiekna-ub.pl

Kliknij zobacz aktualną gazetkę

Sklep Wielobranżowy abc

Obidza - Jan Górka 

logo1

2018  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates