olmezan

Romska rodzina nie zamieszka w "starej szkole"

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 

 

 

   Dostaliśmy wiele zapytań na temat osiedlenia romskiej rodziny w starej szkole w Jazowsku, sprawdziliśmy jak wygląda obecnie sytuacja:

  Chciałbym jednoznacznie uciąć krążącą wśród części mieszkańców Jazowska famę o rzekomo podjętej przeze mnie decyzji o osiedleniu rodziny romskiej w tzw. ,,starej szkole”. Prawdopodobnie źródłem tego zamieszania jest fakt, że po tragicznym pożarze na osiedlu romskim bez dachu nad głową zostało 16 osób i nasza gmina ma poważny problem z zapewnieniem im schronienia (do czego jesteśmy zobowiązani). Takiej decyzji nie było, nie ma i nie będzie a dowodem na to jest fakt, że w dniu dzisiejszym tj. 23.12. na oś. romskim zostały ustawione tymczasowo dwa małe kontenery mieszkalne dla rodzin dotkniętych pożarem - Podsumował Wójt Gminy Łącko Jan Dziedzina.

fot.własne

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates