olmezan

W Jazowsku powstała Akademia Piłkarska

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 

 (klikni zdjęcie, aby je powiększyć)

 

     W Jazowsku powstała Akademia piłkarska dla dzieci w wieku 6 - 14 lat, także dla dziewczynek :). Akademia będzie działać przy klubie Budowlani Jazowsko. Zapytaliśmy kordynatora ds. rekrutacji Łukasza Zwolińskiego jaki cel wyznaczają sobie powysłodawcy tego projektu:

    Akademia Piłkarska Budowlani powstaje aby zachęcić do uprawiania sportu, wprowadzić dzieci w piłkarski świat, nauczyć i wyszkolić w każdym aspekcie. Akademia to projekt z myślą o najmłodszych skierowany do dzieci już od 6 roku życia, w naszym regionie. Mamy zdolne dzieci oraz zdolną młodzież lecz nie zawsze mają dostęp do profesjonalnego i systematycznego treningu piłkarskiego, który pozwala rozwijać talenty. Skupimy uwagę przede wszystkim na poprawie ogólnej sprawności ruchowej, obejmując również aspekty wychowawcze, a także wdrażanie do prowadzenia zdrowego stylu życia. W naszej Akademii będziemy rozwijać sprawność i zdolności ruchowe nie tylko poprzez treningi piłkarskie ale również rozmaite formy aktywności wspomagające prawidłowy rozwój dziecka. Zajęcia będą odbywać w zależności od potrzeb na naturalnych boiskach trawiastych, sztuczną murawą lub w hali sportowej. Główne kierunki oddziaływania w danych kategoriach wiekowych i etapach szkolenia piłkarskiego będziemy prowadzić zgodnie z Unifikacją Organizacji Szkolenia i Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży w Polsce. Treningi  będą prowadzone przez wykwalifikowanych i licencjonowanych trenerów, doświadczonych w pracy z dziećmi i młodzieżą, a także posiadających liczne certyfikaty szkoleniowe. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego treningu i zabawy w naszej Akademii Piłkarskiej.

 Zachęcamy najmłodszych do udziału w tym projekcie. Więcej informacji pod numerem : 696-197-195; pytania można kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Strona akademii na facebooku kliknij

Komentarze   

0 #1 super 2016-07-30 07:10
Bardzo dobry pomysł!
Cytować

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates