olmezan

Budowlani, Górka, Zyndram - Nowy sezon!

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

      14 Sierpnia rozpocznie się nowy sezon "A" Klasy - 2016/2017 w którym naszą gminę reprezentować będą ponownie trzy drużyny: Budowlani Jazowsko, Górka Szczereż, Zyndram Łącko. Dwa tygodnie wcześniej, bo 31 lipca Górka Szczereż i Zyndram Łącko rozpoczną zmagania w I rundzie Pucharu Polski na szczeblu OZPN. Zawodnicy ze Szczereża zagrają na wyjeździe z Biegoniczanką ( z tą drużyną grali w barażu o awans do "A" Klasy), Zyndram zmierzy się na własnym boisku ze Świniarskiem. W tym roku działacze klubu z Jazowska nie zgłosili drużyny do rozgrywek pucharowych. W pierwszej kolejce Zyndram i Budowlani zagrają na wyjeździe, a Gróka u siebie. Gracze z Łącka pojadą na bardzo trudny teren do Ptaszkowej, by zagrać z tamtejszym Orłem, a Budowlanych czeka równie ciężkie starcie z beniaminkiem  - LKS Ubiad. W poprzednim sezonie rozgrywkowym Budowlani także zaczynali ligę od meczu z beaniaminkiem ( Orzeł Ptaszkowa). Górka Szczreż rozpocznie od meczu z Grybovią Grybów na własnym stadionie.

Z drużyny ze Szczereża odszedł Szymek Tomasiak, który był na wypożyczeniu z Zyndrama. Dochodzą Arek Bruzda z Galicji i kilku młodych chłopaków z rocznika 2000 i 2001. Wyniki meczów sparingowych: Uran Łukowica  5-2, Świniarsko  1-1, Amatorem Paszyn 2-5.

W drużynie Budowlanych w tym sezonie nie zobaczymy już żadnego obcokrajowca, gracze, którzy reprezentowali barwy Budowlanych, kończą swój pobyt w Nowym Sączu. Drużyna trenuje dwa razy w tygodniu, nie rozegrała jeszcze żadnego meczu kontrolnego. Wzmocnien na dzień dzisiejszy brak.

Zyndram rozegrał jeden sparing z Jarmutą Szczawnica wygrany 2-1. Jeżeli chodzi o kadrę z zagranicy powrócił M. Mrówka, prawadpodobnie z drużyny odejdzie Krzysztof Mirek.

Mecze Derbowe:

Górka - Budowlani; 25-08-2016; (3 kolejka)

Budowlani - Zyndram; 23-10-2016 (12 kolejka)

Zyndram - Górka; 11-11-2016; (15 kolejka)

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

free joomla templatejoomla template

Dzisiaj jest: Niedziela
17 Lutego 2019
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Franciszek, Izydor,
Julian, Konstanty, Łukasz, Niegomir,
Sylwin, Zbigniew, Zbyszko

Do końca roku zostało 318 dni.
Zodiak: Wodnik
nowalijka
Restauracja "Nowalijka"
Karta dań - kliknij
kontakt- 182622030
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta

  

  

piano logo3

www.pianodesign.pl

PIANO DESIGN - SALON MUZYCZNY,

PIANINA, FORTEPIANY - NAPRAWA

 

dereń jadalny

www.derenjadalny.cba.pl

2019  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates