olmezan

Wakacje 2016 pełne atrakcji

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

      W okresie wakacyjnym młodzież może skorzystać z bogatej oferty, którą dla nich przygotowały poszczególne placówki z terenu naszej gminy. Wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Łącku rozpoczniemy 3 lipca od zabawy w Amfiteatrze. Bogatą ofertę przedstawiają także świetlicę środowiskowe w Łącku, Brzynie, Obidzy i Jazowsku. W  Łącku pierwsze zajęcia rozpoczną się 27 czerwca. W czasie wakacji świetlica otwarta będzie od 9:00 do 15:00. Zajęcia w świetlicy w  Brzynie rozpoczną się na początku lipca i prowadzone będą w godzinach 10:00 - 14:00. W placówce w Obidzy początek wakacyjnych spotkań zaplanowano na 27 czerwca - " Powitanie wakacji - gry i zabawy ruchowe w terenie". Zajęcia będą prowadzone od godziny 9:00 do 13:00.  W Jazowsku zajęcia rozpoczną się 11 lipca "Aktywne i bezpieczne  wakacje, zajęcia integracyjne. Poznajemy siebie i innych." Poniżej linki do pełnej oferty na wakacje.:

Wakacje z GOKiem i Biblioteką.
Wakacje w Świetlicy Środowiskowej w Łącku.
Wakacje w Świetlicy Środowiskowej w Brzynie.
Wakacje w Świetlicy Środowiskowej w Obidzy.
Wakacje w Świetlicy Środowiskowej w Jazowsku.

 

Podobnie jak w roku ubiegłym wakację na sportowo spędzić będzie można na Orliku w Jazowsku. Przygotowano turniej tenisa ziemnego, turniej piłki plażowej i zajęcia z piłki nożnej. Poniżej plakat informacyjny.

 

 

 

 

 

żródło: lacko.pl; hala.lacko.pl;

 

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

free joomla templatejoomla template

Dzisiaj jest: Piątek
24 Listopada 2017
Imieniny obchodzą
Dobrosław, Emilia, Emma, Flora,
Franciszek, Gerard, Gerarda, Gerhard,
Jan, Mina, Pęcisław, Protazy

Do końca roku zostało 38 dni.
Zodiak: Strzelec

logo1

 

Kliknij zobacz aktualną gazetkę

Sklep Wielobranżowy abc

Obidza - Jan Górka 

2017  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates