olmezan

Relacja Live - Budowlani - Amator Paszyn

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny

Zapraszamy na relacje tekstową z meczu Budowlani Jazowsko - Amator Paszyn (niedziala g.11:00). Budowlani w dalszym ciągu nie są pewni utrzymania, więc muszą ten mecz wygrać!. Relacja live, wersja testowa prosimy o wyrozumiałość w razie problemów technicznych. Obecnie pracujemy nad nowym systemem przeprowadzania relacji ( design itd.). Proszę nie odświeżać strony ( strona automatycznie się odświeża)

Gole: 3' 75'Wojtek Burchel

11' 64' 78'Karol Klimek

54' Grzegorz Proński

80' Sławomir Gromala

Amator Paszyn

1

Gole: 34'

Witamy na Relacji live z Meczu z Amatorem Paszyn !

91' Koniec Spotkania ! Amator rozgromiony 7-1 ! brawo !. Sezon 2015/2016 właśnie się zakończył ! Pozdrawiam :)

90' No i jest kontra, ale niestety Wojtek Burchel w 100% sytuacji nie pokonał bramkarza !

86' Oba zespoły myślą już o tym żeby zakończyć te spotkanie, nic ciekawego się nie dzieję :)

82' Amator atakuję :), czekamy na kontrę :)

80' GOOOOL! Wojtek Burchel wykłada piłkę na 17 metr Sławkowi Gromala, ten silnym strzałem pod poprzeczkę pokonuję bramkarza !  Pogrom !!! Wszystko wpada !

78' GOOOL .Znowu Grzegorz Kałuzinski zagrywa do Karola Klimka ten przerzuca bramkarza ! Gole zdobywamy w tej połowie po kontrach ! Amator atakuję - my strzelamy, co za taktyka:)

75' GOOOL ! Wprowadzony Grzegorz Kałuzinski zagrywa do niepilnowanego Wojtka Burchela, który z bliskiej odległości dopełnia formalności !

71' Rzut wolny dla gosci,  obrońca zdecydował sie na strzał z tej odległości... piłka dowlekła się do bramkarza.

68' Przerwa na uzupełnienie płynów, chyba nic już nie wydarzy się w tym meczu i ważne 3 punkty pozostaną w Jazowsku !

67' Fantastyczny mecz rozgrywa Karol Klimek, brakowało tego zawodnika w poprzednich meczach !

64' GOOL ! szybko rozegrany rzut wolny, Gromala do Klimka, ten pięknym balansem ciała oszukał obrońce i technicznym strzałem pokonał bramkarza !

61' Gracze z Paszyna podeszli wyżej, teraz nasza drużyna zamknięta na połówce, próbuje kontrować

57' Po zdobytej bramce kontrolujemy przebieg wydarzeń. Jesteśmy prawie cały czas na połowie drużyny przyjezdnej

54' GOOOL ! Grzegorz Proński po rzucie rożnym głową z bliskiej odległości pokonął bramkarza !!

51' Po rzucie wolnym Wojtek Burchel dostaję piłkę na 18 metr, niestety jego strzał minął bramkę dobrych parę metrów.

49' Początek drugiej połowy spokojny w wykonaniu obu zespołów, spokój przed burzą?

48' Za boiskiem rozpoczęło się smażenie kiełbasy , tuż to koniec sezonu :)

47' Proński do Karola Klimka  - spalony !

45' Koniec pierwszej połowy ! . Pierwsze 30 minut dla naszej drużyny, ostatnie 15 minut to przewaga przyjezdnych, którzy mogli zdobyć przynajmniej dwa gole. Wracamy po przerwie ! Halo Warszawa !

44' Paweł Seruga broni systuację sam na sam w niesamowity sposób !, wyłuskał piłkę napastnikowi, który próbował go minąć !. Bardzo słabo spisuję się w tym meczu nasza obrona

43' Trener Łukasz Zwoliński co chwila uspokaja naszych zawodników, którzy mają pretensję do siebie. Wkradła się nerwowość !

41' Didar wrzuca w pole karne, niestety nikogo tam nie ma... Po chwili kontra gośći, którzy sytuację 2 na 2 spartaczyli w niesamowity sposób.

39' Grzegorz Proński niepotrzebnie ujrzał żółtą kartkę ! na tym poziomie lepiej nie dyskutować ze sędziami....

37' Przyjezdni poczuli swoją szanse, to oni teraz przeważają...

34' GOOOOL! . Po rzucie rożnym napastnik gości przyjął piłkę w polu karnym i niestety nas obrońca pozwolił mu się z nią obrócić , strzałem pod poprzeczkę pokonał Serugę.

33' Gromala zagrywa w pole karne do Didara , ten uderza i bramkarz wybija piłkę. Prostymi środkami spore zagrożenie:)

31' I znowu rzut wolny :)

29' Zaczyna się kopanie po nogach :) wolny dla jednych , wolny dla drugich i tak w kółko

28' Goście z rzutu wolnego - 18 metrów - na szczęście w środek bramki.

25' Rzut wolny z 25 metrów, Karol Klimek przeciągnął dośrodkowanie.

23' Przerwa w grze, zawodnicy uzupełniają płyny :) jak na razie goście grają bardzo słabo, w naszej drużynie bardzo dobre zawody rozgrywa Karol Klimek.

20' Rzut wolny dla gości z 20 metrów, Paweł Seruga w niesamowity sposób wyciąga piłkę, która leciała w okienko !

17' Klimek podaję piłkę do Didara ten sam przed bramkarzem i... bramkarz z trudem borni!

13' Amator coś zaczyna coś gra, ale nic konkretnego

11' GOOOOL  Karol Klimek z rzutu wolnego !

7' Piłka w lesie :)

6' Przewaga naszego zespołu,gra toczy się na połowie Amatora.

3' GOOOOL Wojciech Burchel , prowadzimy 1-0 !

3' Początek meczu pod dyktando Budowlanych, Krzysztof Twardowski bliski był zdobycia pierwszej bramki !

1' Początek spotkania ! Budowlani w czerowno-czarnych strojach, goście na niebiesko -biało, główny sędzia na żółto, a boczni na niebiesko :). Mecz zaczął się z lekkim opóźnieniem.