olmezan

Reprezentacja Polski +35 zagra w meczu pamięci Staszka Twardowskiego

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

    Jak możemy przeczytać na profilu jednego z organizatorów ligi oldbojów szykuję się mecz Reprezentacji Polski Oldbojów w Futsalu + 35 z drużyną Przyjaciół Stanisława Twardowskiego, który zginął w tragicznym wypadku samochodwym 2 czerwca - był wieloletnim piłkarzem klubu Zyndram Łącko oraz działaczem.

Wczoraj otrzymałem super wiadomość od trenera Reprezentacji Polski Oldbojów w Futsalu + 35 Tomasza Porweta o super inicjatywie z jego strony.Otóż Reprezentacja Polski Oldbojów w Futsalu +35(ta która gościła w Kamienicy i Łącku) zagra 23 lipca na Orliku w Jazowsku dla uczczenia pamięci naszego zmarłego kolegi Staszka Twardowskiego-,,Ketosa" z Reprezentacją kolegów i przyjaciół Staszka a ja będę opiekunem tej drużyny.Honorowy patronat na tym meczem objął Wójt Gminy Łącko p.Jan Dziedzina.

Zapytaliśmy współorganizatora czy oprócz samego meczu w jakiś sposób zostanie uczczona Pamięć Staszka.

Przed meczem delegacja kadry plus delegacja Ligi Oldbojów i Wójt udadzą się na cmentarz a przed samym meczem będziemy chcieli w skrócie przypomnieć postać Staszka i oczywiście poprosimy o kilka słów przed meczem trenera kadry i Wójta. Przed samym meczem minutą ciszy będziemy chcieli uczcić pamięć ,,Ketosa". odegrany będzie hymn i Barka ulubiona pieśń Jana Pawła II jako że Reprezentacja Polski Oldbojów w Futsalu + 35 swoje mecze rozgrywa Szlakiem Papieskim

Jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się mecz prawdopodobnie rozpocznie się o godzinie 18:00 ( 23 lipca). Zdjęcia z meczu znajdziecie na naszej stronie. 

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

free joomla templatejoomla template

Dzisiaj jest: Sobota
19 Stycznia 2019
Imieniny obchodzą
Andrzej, Bernard, Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk, Kanut, Mariusz, Marta,
Matylda, Mechtylda, Pia, Racimir, Sara

Do końca roku zostało 347 dni.
Zodiak: Koziorożec
nowalijka
Restauracja "Nowalijka"
Karta dań - kliknij
kontakt- 182622030

  

Sklep Wielobranżowy abc

Obidza - Jan Górka 

kliknij, aby wyświetlić gazetkę

        

  

piano logo3

www.pianodesign.pl

PIANO DESIGN - SALON MUZYCZNY,

PIANINA, FORTEPIANY - NAPRAWA

 

dereń jadalny

www.derenjadalny.cba.pl

2019  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates