olmezan

Relacja Live - Derby Gminy Łącko

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny

Zapraszamy na relacje tekstową z meczu Derbowego Budowlani Jazowsko - Zyndram Łącko. Relacja live, wersja testowa prosimy o wyrozumiałość w razie problemów technicznych. W przyszłości postaramy się ulepszyć relację ( design itd.). Proszę nie odświeżać strony ( strona automatycznie się odświeża)

UWAGA STRONA ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE !

Gole: 28' Mirek

Witamy na Relacji live z Derbów Gminy Łącko !

Dziękuje za razem spędzone 90 minut ! był to debiut relacji w tym stylu na naszej stronie, czy chcecie kontynuacji w tej formie? Proszę o komentarz w tej sprawie pod relacją !

92' Co za emocje ! koniec meczu ! sprawiedliwy wynik 1-1 !. Pierwsza połowa dla Łącka, druga dla Jazowska, obie drużyny zasługują na grę w "A" klasie ! Przepraszam, ale z emocji straciłem głos !

91' Ło matko ! Janik uderza z wolnego, bramkarz Łącka wypuszcza piłkę i łapie ją na lini bramkowej !

89' Jazowsko ciśnie ! Łącko w drugiej połowie gra zachowawczo ?

87' Rzut wolny dla Jazowska, zawodnicy Łącka wyraźnie protestują !

86' Janik ładnie przyjmuję piłkę, decyduję się na strzał z 20 metrów i co ? w środek bramki bramkarza Łącka.

85' Trwa walka w środku pola , ostro, ostro

80' Łącko gra głęboko w defensywie,  Jazowsko atakuję, ale brakuje wykończenia

76' Jazowsko złapało wiatr w żagle będzie druga bramka? co za emocje ajajajajaja

74' GOOOOOL! Co za akcja stadiony Świata ! Wojtek Burchel uderza w okienko z narożnika pola karnego mamy 1-1

70' Gromala uderza ? wrzuca? z rzutu wolnego do piłki wyskakuję Burchel  Wojciech, fauluję bramarza Łącka. Ten mecz wyjątkowo obfity jest w rzuty wolne:)

68' Dobry strzał Janika z rzutu wolnego ( 20 metrów) tylko znowu w środek bramki. Czemu ciągle w środek? to pytanie pozostawiam bez odpowiedzi.

65' Zawodnik z Łącka niczym Maradona mija kilku rywali, po czym kładzie się na murawie - nie ma wolnego

61' Gromala z wolnego anemiczny strzał prosto w bramkarza

58' bramkarz Jazowska wychodzi na  hmmm 40 metr i tym samym skraca , tak skraca kąt uderzenia, i napastnik Łącka nie trafia w bramkę.Takie akcje mają miejsce zazwyczaj pod koniec meczu:)

56' Zawodnicy Jazowska mają w tej chwili wyraźną przewagę

52' Niesamowite ! Janik uderza z rzutu wolnego , bramkarz odbija piłkę a Wojtek Burchel w sytuacji 200% nie trafia do bramki !Była to najlepsza okazja dla Jazowska !

50' Wojtek Burchel zagrywa do Sławka Gromali na 16 metr, ten naciskany przez obrońców oddaje dobry strzał minimalnie obok poprzeczki !

49' Okazja dla Łącka po rzucie rożnym, piłka przechodzi wzdłuż bramki....

47' Zawodnik Jazowska zrobił efektowne dwa kółeczka w środku pola, po czym wykopał piłkę na aut:)

Budowlani, jako pierwsi pojawiają się na murawie, za chwilę rozpocznie się druga połowa. Widzów niezbyt dużo jak na derby, ale wiadomo... środek tygodnia.

45' Koniec pierwszej połowy ! Zyndram prowadzi zasłużenie !. Budowlani grają słabo, nerwowo, "na stojąco". Wracamy za 15 minut, zachęcam zaparzyć mocną czarną.

44' W odpowiedzi zawodnik z Łącka decyduję się na strzał z 20 metrów,  tym razem też niecelnie

43' Budowlani męczą się w ataku pozycyjnym w końcu na uderzenie decyduję się Gromala z 20 metrów jakieś 5 metrów nad bramką

40' Po kolejnym błędzie napastnik Łącka wychodzi na czystą pozycję ma przed sobą Serugę i... bramkarz broni !

38' Po rzucie rożnym Wojtek Burchel strzela głową, bramkarz Łącka broni ten strzał

36' Strasznie niepewnie wygląda obrona Jazowska, teraz z kolei nieporozumienie Rafał Burchel v Paweł Seruga w konsekwencji rzut rożny bez efektu.

33' Drużyna z Łącka wygląda zdecydowanie lepiej, gra agresywnie, zdecydowanie

30' Nieporozumienie Hebdy i Serugi, o mało co nie padła druga bramka dla Zyndrama!

28'  GOOL ! Pewnie wykorzystana jedenastka w środek bramki  - Łącko prowadzi!

26' Słowik faulowany w polu karnym rzut karny dla Łącka

25' Na boisku leży Janik - rzut wolny dla Jazowska z 30 metrów, piłka odbiła się od muru i trafiła w ręce bramkarza.

22' Obie drużyny grają bardzo nerwowo... za nerwowo... walka jest

17' Kolejny rzut wolny dla Jazowska bardzo słabo wykonany

15' Budowlani częściej goszczą na połowie rywala, ale jak na razie nic wartego odnotowania

13' Bardzo dobra piłka za obrońców Jazowska, jednak czujna postawa Stopera nie pozwala na wyjście 1 na 1

9' Budowlani na połowie Łącka próbują ataku pozycyjnego, jednak bez konkretnych efektów

7' Pierwsza sytuacja godna uwagi. Po rzucie rożnym zamykający akcję zawodnik z Łącka trafia obok słupka.

5' Rzut wolny dla Jazowska z 20 metrów  bez konkretnego efektu

3' Początek meczu spokojny.... piłka lata od pola karnego do pola karnego....

Za chwilę początek spotkania, obie drużyny już na murawie. Zyndram zagra w koszulkach niebieskich - sponsor Synthos, Budowlani czerowno - czarne sponsor - Synthos:)